Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
У Не 135758 немає блогів
Навіщо люди створюють сім’ю?
Відповідь на це питання неоднозначна, варіанти відповідей найрізноманітніші. Створити сім’ю можна по любові, для вигоди, для продовження роду, що б як у всіх і так далі. Спробуйте собі відповісти чесно, навіщо ви створили сім’ю, або чому так прагнете її створити, сподіваюся відповідь вас порадує, а якщо ні, то можливо варто переглянути цінності, замислитися над питанням навіщо все-таки потрібна сім’я у сучасному суспільстві, коли індивід може існувати і без підтримки «зграї». Все ви правильно робите? Чи зможете забезпечити свою сім’ю і будувати нормальні відносини чи потрібно ще попрацювати над собою?
Сім’я — це осередок суспільства. Саме в сім’ї відбувається виховання людини, батьки повинні прищепити дитині цінності, характер, сформувати почуття справедливості, почуття відповідальності перед собою, сім’єю і суспільством. Від правильного виховання сильно залежить доля маленького чоловічка, якщо батьки не показали в дитинстві якими мають бути відносини між чоловіком і жінкою дитині буде важко зрозуміти як це відбувається у дорослому житті. Так само батьки розкривають дитині таланти, захоплення, пристрасті, все що пізніше допоможе визначитися з улюбленою професією і кар’єрою.
Будь ласка, ставтеся дбайливо і серйозно до створення сім’ї. Ви будете відповідальні за життя маленької людини, чи кількох, ви і самі не зможете жити в родині, де погані відносини, де немає любові і поваги. Будьте уважні до близьких, любите і гідно виховуйте дітей, тоді у вас все буде добре в сімейних відносинах.
Читати далі..
Сім’я – це складна складова нашого життя. Кожна людина має власне виховання, власну думку, підвалини і традиції, тому сімейні конфлікти неминучі.
Під час спільного проживання членів сім’ї притираються один до одного, кожен бажає проявити свою індивідуальність, висловити свої невдоволення і претензії. У зв’язку з цим виникають конфліктні ситуації. Така адаптація може тривати абсолютно будь-яку кількість часу як кілька місяців, років, так і на протязі всього життя.
Конфлікти в сімейному житті – це невід’ємна частина відносин. Вони можуть, як зруйнувати пару, так і, навпаки, зміцнити її. Найбільш частими причинами конфліктів сім’ї є наступні:
— відмінність пріоритетів і поглядів на спільне проживання;
— егоїзм когось з пари;
— шкідливі звички (алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління, ігроманія);
— зради;
— ревне ставлення одного з подружжя;
— відмова в участі у побутових питаннях і вихованні дітей.
Це лише частина можливих причин конфліктів у сімейних відносинах. Після серйозних сварок нерідко виникає розлад в стосунках між партнерами. Для того щоб заспокоїти бурхливі емоції, необхідно довести справу до кінця. Сама проблема не піде, її потрібно вирішити.
Для початку подружжю варто спокійно поговорити і постаратися почути, що хоче кожна сторона. Чітко сформулюйте свої думки стосовно проблеми і викладіть їх партнерові. Це один з головних пунктів у вирішенні конфлікту. Коли ви зрозуміли суть, постарайтеся знайти компроміс. Для цього вам необхідно прийняти те, що просить ваша половинка або хоча б частково з цим погодитися.
Навчіться поступатися коханій людині, так, ви підете проти своєї думки, але світ і розуміння в сім’ї – це єдине і головне, до чого ви повинні рухатися.
Читати далі..
Не секрет, що достаток у сім’ї залежить не лише від рівня доходу, але і від уміння правильно і визначати витрати і витрачати гроші. Вміння це дуже важливо – воно дозволяє планувати доходи і витрати, намагатися заощадити на те, що в даний момент не першорядно, бути в курсі різних сімейних витрат. Це вміння називається плануванням сімейного бюджету.
Як же правильно планувати сімейний бюджет?
Правила сімейного бюджету, в ідеалі, полягають у наступному. Він повинен обговорюватися один раз на місяць, на загальній раді всієї родини. Всі отримані доходи бажано записувати, щоб було легше орієнтуватися і підраховувати. Плановані витрати теж дуже бажано записати, щоб згодом порівняти з цим списком ту суму, яка витратилася в реальності. Взагалі, запис – це, мабуть, ідеальний тип планування витрат у будь-якій ситуації. Спочатку сім’я повинна обговорити обов’язкові витрати, які з’являються в статті витрат, незалежно ні від чого – це, наприклад, плата за комунальні послуги. Далі беруться до уваги ті великі покупки, які чекають найближчим часом, потім – особисті потреби кожного члену родини. Всією сім’єю потрібно обговорити доцільність кожної майбутньої витрати і вирішити, чи так вже вона необхідна.
Важливою справою у плануванні сімейного бюджету є економія. Способів економії сімейного бюджету маса – потрібно лише зуміти вчасно і з розумом їх застосувати. Як вести сімейний бюджет так, щоб заощадити гроші? Насамперед, варто складати чіткий список необхідного, вирушаючи в магазин, і суворо його дотримуватися. Це вбереже гаманець від зайвих витрат. При вчиненні будь-яких покупок краще користуватися готівкою – це допомагає контролювати гроші. І, звичайно, не потрібно забувати про акції, розпродажі і дисконтні карти – вони здатні дуже допомогти в економії сімейного бюджету.
Читати далі..
У наші дні люди витрачають більшу частину свого часу на роботу, побут і прогулянки по гіпермаркетам. Сімейне дозвілля залишається на задньому плані. А адже це так важливо проводити достатньо часу зі своїми близькими. Є вихідні дні, але і в них всі сили йдуть на панель приладів, приготування і походи по магазинах за продуктами на весь тиждень.
Спробуйте організувати графік проведення своїх сімейних розваг. Наприклад, у зимовий час року раз в 2 тижні вирушайте разом з вашими дітьми на каток, навіть якщо у вас немає ковзанів, візьміть їх у прокат, повірте, ви не пошкодуйте. Відкладіть всі справи на цей період, забудьте про побутові проблеми і роботі, просто відпочиньте від душі і ви здивуєтеся, як ваші сімейні відносини покращаться, виникне порозуміння та згуртованість. Влітку можна ходити на річку купатися. Навесні просто вийдіть на прогулянку, подихайте свіжим повітрям і поспостерігайте, як рослини оживають після зимової сплячки. Восени можна пару разів за сезон сходити на прем’єри гучних фільмів або мультиків, якщо збираєтеся йти з дітьми.
Дозвілля в житті сім’ї відіграє величезну роль, адже це один з основних компонентів щастя і комфорту в сімейних відносинах.
Чим же так важливий спільний дозвілля? Якщо у вас є діти, а мама перебуває в декреті, то більшу частину часу з ними проводить саме вона. А тато постійно на роботі. Хоча б раз в тиждень або дві всьому сімейству не завадить об’єднуватися і проводити разом вільний час. У ваших дітей повинна формуватися в голові чітка картина, якою має бути сім’я. Таким чином, ви зробіть їх щасливими і вони не будуть робити помилки в майбутньому зі своїми рідними. Та й вам самим принесе чимало задоволення побути якийсь час з близькими вам людьми. Такі часу потрібно робити якомога частіше, і тоді ваше сімейне вогнище розгориться з новою силою.
Читати далі..
Коли молода людина тільки починає зустрічатися з дівчиною, їх життя наповнене романтикою до межі. Молоді люди тільки починають пізнавати і відкривати один одного, все здається чарівним і цікавим. Закохані здатні на самі несподівані, і від цього ще більш романтичні вчинки – виїхати в немислиме подорож удвох, дарувати один одному милі подарунки, гуляти цілими днями, зустрічати світанки…
Чомусь прийнято вважати, що після весілля романтика вже не займає такого великого місця в стосунках молодого подружжя, або навіть, що вона вже зовсім не потрібна. Чи варто потім дивуватися відмовки про те, що «заїдає побут». Не побут заїдає, а відсутність свіжих емоцій, відсутність романтики у відносинах. Занадто багато в сімейному житті повторюється звично, з дня у день, так що урізноманітнити сімейне життя потрібно обов’язково. Як же це можна зробити?
Зберегти почуття у шлюбі можна лише одним способом. Нічого особливого, крім любові і поваги до свого чоловіка, не потрібно. Якщо у вас буде і те, і інше – то ви без проблем зможете додати романтики в своє сімейне життя. Способів для цього – безліч. Потрібно періодично відкладати всі свої справи і вирушати на прогулянку з чоловіком або дружиною. Але гуляти потрібно не по улюблених магазинах, а просто так, без всякої мети – ходити по вулицях, насолоджуючись прогулянкою заради прогулянки і приємною бесідою.
Навіть якщо ви дуже зайняті, хоча б зрідка ходіть удвох в кіно або невеликі кафе – як у ті дні, коли ви переживали початок ваших відносин. Робіть один одному несподівані приємні сюрпризи – саме такі дрібниці, як мила записка на столі або квіти, подаровані без приводу, допоможуть зберегти шлюб щасливим на довгі роки.
Читати далі..
Коли зароджується нова сім’я – це дуже радісна подія. Молодята щасливі, і кличуть на свято всіх своїх друзів, щоб ті теж пораділи за них і разом з ними. Але коли закінчується весілля, починається щоденна сімейне життя, нелегкі, але теж по-своєму радісні сімейні відносини.. Звичайно, коли два, по суті, різні людини починають жити разом, їм потрібно починати вчитися мистецтву (так, саме мистецтву!) побудови сімейних відносин. У чому ж суть цього мистецтва?
Отже, головні секрети сімейних відносин – це неодмінна повагу один до одного і любов. Якщо ви будете поважати і любити людину, якого обрали своєю другою половинкою, то багатьох турбот вдасться уникнути з самого початку. Міцні сімейні стосунки – це основа довгого і щасливого шлюбу. Звичайний фінал казок «І жили вони довго і щасливо» цілком можна застосувати і до кожної сім’ї, якщо виконувати нескладні правила: намагатися не підвищувати голос, не зривати поганий настрій на дружині, довіряти, вміти слухати і обов’язково підтримувати свою дружину або чоловіка. Дуже важливою складовою сімейних відносин є вміння уявити себе на місці іншої людини просто зрозуміти його.
А якщо сімейні відносини з самого початку пішли в неправильному напрямку? Невже нічого не можна з цим зробити? Ні, їх, звичайно, можна і потрібно налагодити. Насамперед, обом подружжю потрібно подумати – які їх дії могли спричинити конфлікти. І що кожен з них може зробити для того, щоб це більше не повторювалися. Для цього дуже допоможе звичайний розмова – важливо тільки вміти вислухати і зрозуміти один одного. І, звичайно, важливо для сімейного щастя вміння вчасно поступитися і першим вибачитися або зробити крок до примирення, навіть якщо ти правий. Тому, що в сімейному житті набагато важливіше щасливий шлюб, ніж одностороння правота.
Читати далі..
Важливими складовими життя сучасної людини є спорт. Здорова людина асоціюється з людиною, яка веде активний спосіб життя, займається спортом, правильно харчується, відсутні шкідливі звички. Успіх і спорт дві взаємопов’язані речі. Коли чоловік може добитися успіху в спорті, коли є сила волі займатися вправами, долати перешкоди, самовдосконалюватися, тоді видно що це людина з характером, сильний і стійкий.
Спорт в житті чоловіка займає важливу роль. Це спосіб показати, що він кращий, що його результати краще, ніж у інших, що він готовий до зусиль і вміє справлятися з перешкодами. Спортивне тіло — це показник здоров’я, успіху, вміння досягати мети. Потрібно прагнути стати сильніше, привабливіше. Це чудово, коли чоловік у формі, стежить за своїм здоров’ям, не курить, не п’є.
Вибір виду спорту залежить від особистих переваг. Пам’ятайте немає жіночого або чоловічого виду спорту, хлопець який займається танцями — це спортсмен, танцюрист, творча особистість, гнучкий і пластичний людина. Дівчат заворожує, коли чоловік вміє гарно танцювати, тим більше, якщо дівчина і сама займається, то їй потрібен партнер, який відповідає їй. Якщо ви активний і пробивна людина, то можна спробувати бокс, біг, тренажерний зал, єдиноборства, лижі, хокей, футбол. До речі, про командних іграх, хіба не краще зібратися з друзями і поганяти м’яч, ніж дивитися, як це роблять інші?
Здоровий спосіб життя — це не тільки модно, але й корисно для розвитку тіла і духу.
Читати далі..
Сусіди
Не Зупиняйся 21 січня 2018 в 14:46
Сучасне суспільство відрізняється від людей кам’яного століття умінням спілкуватися. Чим більш товариський людина і чим простіше він у спілкуванні з іншими людьми, тим спокійніше йому жити.
Акцент ми зробимо на такої категорії людей, як сусіди. Хто вони ж вони такі?
Люди, які живуть поруч з нами в сусідніх кімнатах, квартирах і будинках. Часом вони знають про нас більше, ніж наші рідні і друзі. З сусідами ми бачимося щодня, зустрічаємося на сходовому майданчику.
Переїжджаючи в нову квартиру або будинок, одне з перших що потрібно зробити — це познайомитися з людьми, які живуть з вами на одному поверсі або які сусідять з вашим будинком, якщо це приватний сектор.
Навіщо взагалі потрібно це знайомство? По-перше, правило етикету. Буде досить дивно, якщо ви і ваша сім’я кожен день будете стикатися з ними на поверсі і при цьому мовчати. Чим більше будете знати про сусідів, тим спокійніше буде вам.
Для початку слід при першій вашій зустрічі привітатися і представитися. Дізнатися, хто старший по під’їзду. Це важливо знати, оскільки всі питання, стосовно життя вдома, можна дізнаватися у нього.
Після багатьох років, прожитих на одному місці, деякі сусіди стають настільки близькі, що потрапляють в сімейне оточення сім’ї. Їх запрошують на свята, в гості один до одного, сім’я може залишити не боячись ключі від квартири, їдучи у відпустку.
Сусіди в нашому житті відіграють величезну роль. Знайомство з ними дає такі переваги, як:
1. Можна спокійно виїхати у відпустку і залишити ключі від квартири сусідів. Звичайно, ідуть довіряти таким людям на всі 100% і знати їх досить довго. Якщо ж сусідів ви знаєте не дуже добре, то можна просто попросити доглянути за квартирою. Залишити телефон для зв’язку. Виїхавши відпочивати, ви можете бути впевнені, що вдома все буде добре.
2. Безпека і допомогу. У разі якогось нещасного випадку: затопило, не відкрити двері, боїтеся вийти на сходову площадку з-за підозрілих осіб на неї, то завжди можна зателефонувати сусідів і попросити допомоги.
3. Спілкування. Як не дивно, але просто сусідів можна стати хорошими знайомими чи навіть друзями.
Так що намагайтеся знайти спільну мову з тими, хто живе за стінкою з вами.
Читати далі..
Родичі
Не Зупиняйся 21 січня 2018 в 14:45
Скільки б років не виповнилося людині, а поруч з ним завжди будуть перебувати люди, близькі не тільки за духом, але і по крові. Звичайно, існують випадки, коли людина зовсім один у цьому світі, проте, це скоріше сумна виняток, ніж правило.
Родичі так чи інакше впливають грандіозне вплив на всі сфери нашого життя. Саме вони спостерігають за тим, як ми ростемо, кого обираємо у супутники життя, як поступаємо в складних сімейних ситуаціях.
Роль родичів в сімейній парі може бути різною. Бувають сім’ї, для яких свято правило «не виносити сміття з хати», інші ж, навпаки, при першій побутової сварки біжать за порадою до навченої досвідом мамі, бабусі або тітки. Це не дивно, адже хто ж забажає зла своїй власній дитині?
Однак, вплив родні на сім’ю не закінчується на простих побутових радах, найчастіше турботливі батьки прагнуть якомога глибше зануритися в суть вашої особистої проблеми і, самі того не помічаючи, підливають масла у вогонь, в результаті чого з маленької сварки виростає величезний скандал між двома люблячими людьми. На жаль, випадки, коли поради люблячої мами приводять до розпаду сімейної пари та інших трагічних ситуацій досить часті.
Причому впливати на стосунки сімейної пари можуть не тільки родичі жінки, але і чоловіка. І, якщо жінки здатні самостійно аналізувати ситуацію і шукати з неї вихід, то чоловік, який звернувся до батьків за порадою, швидше за все, прийме рішення батьків, як єдино правильне.
Як же поступити в цій ситуації, щоб зберегти стосунки і з родичами, і з коханими? Сімейне оточення, безсумнівно, дуже важливо для молодої, недосвідченої пари. Але де та сама грань, за яку краще не впускати сторонні вуха і мови, нехай навіть самі близькі?
Читати далі..
Прийшовши на нову роботу, ми відразу ж обзаводимся новими знайомими, а через деякий час, багато з них стають для нас вже більше, ніж просто колегами, а досить близькими друзями.
Та й сама робота стає невід’ємною частиною нашого життя. Проникаючи в наше життя поза домом, вона поступово може заволодівати часом, відведеним на спілкування з сім’єю. Відбувається це з багатьох причин: з-за великої кількості роботи, яку необхідно брати на будинок, або затримуватися з-за неї на роботі, з-за того, що людині починає здаватися, ніби в колективі більше його однодумців, ніж у родині. Навіть негативні стосунки в колективі можуть впливати на зміни в особистому житті людини. Так чи інакше, робота перестає бути окремим заняттям і поступово проникає в інші сфери людського життя.
В робочому колективі люди вже не просто разом виконують доручення, але приємно проводять час, діляться секретами свого особистого життя, просять друг у друга ради. Підпускаючи колегу так близько до свого сімейного гнездышку, багато хто навіть не замислюються над тим, що стороння людина може не явно, а то й відкрито, впливати на сімейні відносини. І не завжди цей вплив позитивний. Хто сказав, що колега розумнішими і мудрішими, ніж ваше власне серце? А чи є гарантія, що людина, якій ви відкрилися не має насправді злого умислу?
Вплив роботи і колег на сім’ю може бути як хороше, так і негативний. Прийшовши на нову роботу, важливо пам’ятати, що вдома на вас чекають люблячі люди і те, з яким настроєм ви повернетеся після важкого дня, безумовно, позначиться і на їх моральне здоров’я. Перш ніж відкривати душу новим людям, необхідно задуматися, чи так важливо для вас думку колеги, і бажає чи ця людина вам тільки добра.
Читати далі..
Приходить час, коли ми вибираємо собі другу половинку і створюємо сім’ю. Чи означає це, що відносини з друзями повинні змінюватися?
Після створення сім’ї виникають різні ситуації з близькими людьми, тому роль друзів у житті родини дуже велика. У важкі для родини часи справжні друзі завжди допоможуть, зроблять все, щоб вирішити проблему і бойко будуть відстоювати інтереси свого друга.
Вступаючи в шлюб, ми все-таки намагаємося зберегти відносини з друзями, шукаємо у них підтримки, а у важкі хвилини вдаємося до їх порадою і допомогою. І дуже добре, якщо ваша друга половинка прийме вашого друга, постарається встановити з ним довірчі відносини.
Але, на жаль, бувають і інші ситуації, коли не виходить зберегти дружбу з тими людьми, з якими спілкувався до зустрічі коханої людини. Це трапляється з різних причин: через зміну пріоритетів або різних поглядів на особистість і вчинки нової людини. В такі моменти вплив на сімейні стосунки з боку молодих друзів може бути негативним, навіть якщо людина вважає, що чинить правильно, намагаючись внести дисгармонію у відносини одружених людей.
Інша ситуація – так звана «дружба сім’ями». Закохані пари часто люди обзаводяться такими друзями, з якими приємно спілкуватися обом членам сім’ї. Це рішення, мабуть, одне з кращих варіантів для одружених людей, тому що враховує інтереси всіх сторін.
Дуже важливо, щоб сімейне оточення створювало комфорт для обох подружжя, адже людина по природі своїй не може обходитися без одного. Щоб уникнути зайвих проблем у відносинах з людьми, важливо знати, як правильно організувати своє сімейне оточення.
Читати далі..
Оточення
Не Зупиняйся 21 січня 2018 в 14:42
Коли молода закохана пара вирішує створити сім’ю, в уяві більшості романтичних осіб малюється картинка, де є особливий світ, призначений лише для двох, і ніхто не має права в нього втручатися. Проте, зовнішній блиск всій цій ситуації проходить досить швидко і вже не тільки друзі та родичі починають зазіхати на особистий простір молодят, але і самі чоловік з дружиною намагаються проводити час з кимось ще.
Це явище цілком нормально і закономірно. Людина за своєю природою потребує уваги та спілкування. Родичі, друзі сім’ї, друзі кожного її члена, колеги по роботі – всі ці люди створюють сімейне оточення. І кожен з них, так чи інакше, впливає ззовні на сім’ю.
Ідеальний варіант шлюбу – це взаємна рішення подружжя бути разом, відносини, які будуються на повазі один до одного та вибору партнера. Тому впускаючи в своє серце коханої людини, другого слід примиритися з тим оточенням, яке існувало до нього. Поєднуючи два різних світу, формується, таким чином, нове сімейне оточення.
Роль оточення в житті сім’ї займає важливе місце за значимістю. Вступаючи в шлюб, дуже важливо визначити для себе так звану ієрархію потреб, іншими словами, вибудувати ланцюжок пріоритетів. Безсумнівно, на першому місці повинна бути друга половинка і спільні діти. Ці люди повинні займати 50% життя та інтересів людини. Інші ж 50% слід розділити між родичами, друзями, колегами та іншими менш важливими особами.
Вплив ззовні на сім’ю носить різний характер: як позитивний, так і негативний. Звертаючись за порадою до близькій людині ми, самі того не помічаючи, можемо завдати шкоди своєму шлюбу, навіть, якщо порадник бажає нам виключно добра. Тому, перш ніж сформувати коло людей для спілкування на тему життя вашої родини, слід провести ретельний аналіз і постаратися максимально огранити своє гніздечко від негативного впливу ззовні.
Читати далі..
Хелловін
Не Зупиняйся 21 січня 2018 в 14:42
Хеллоуїн – це приголомшливо захоплюючий свято, який буде цікавий для всієї сім’ї. Зародився він на території сучасної Великобританії. Святкують це свято 31 жовтня в більшості країн світу.
Якщо ви хочете розважитися всією сім’єю, вбратися в забавні костюми, зробити страхітливий грим і піти лякати один одного на вулиці міста, розігруючи моторошні сценки, то це свято просто чудово впорається з таким завданням. Тому сміливо можете додавати його в календар подій сім’ї, щоб завжди пам’ятати про нього і готуватися заздалегідь. Особливо люблять це свято діточки, ну а дорослі зможуть легко поринути в дитинство.
Багато людей не звертають увагу на Хеллоуїн, так як просто не знають як відзначати це свято. Все дуже просто. Купіть або пошейте собі костюм якоїсь нечисті, наприклад, графа Дракули або мумії. Не забудьте придбати супутні складові костюма, такі як маска, ікла, зброя і т. д. Підберіть собі найбільш підходящий макіяж і зачіску, якщо це необхідно. Можете зробити собі кумедну кошик для заохочень, наприклад, з гарбуза (якщо будете заробляти подяка). Майже готово! Зберіть невелику компанію «страшилок» і виходьте на вулицю. Часто у цей день «нечисть» ходить в гості до друзів або родичів, лякаючи або забавляючи їх страшними пісеньками. За це всі учасники компанії отримують цукерки або гроші.
Можливо, ви ставите питанням: чому його святкують? Ну як мінімум тому що це один із самих веселих і забавних свят у році. Ви зможете відірватися всією родиною і на час забути злободенні клопоти. Також відзначають його в ніч перед Днем усіх святих вже дуже багато років. Так що навіть якщо ви вже зовсім доросла людина, то все одно не бійтеся відчути себе дитиною і з головою пориньте в цей таємничий і страхітливий, але в той же час веселе свято.
Читати далі..
Новий рік
Не Зупиняйся 21 січня 2018 в 14:41
Новий рік – мабуть, найбільше сімейне свято. Ніщо так не зближує, як приготування до важливої події і відчуття близькості чарівництва. Згадайте, як щороку ви збирайтеся усіма близькими вам людьми і за келихом шампанського слухайте бій курантів, мова президента, загадуйте чергове бажання і мрійте, щоб наступний рік пройшов без проблем і негараздів.
Новий рік у сімейному житті відіграє важливу роль. Адже це свято згуртовує родичів і друзів. Можливо, ви давно не бачилися, скучили, а новорічні канікули як не можна до речі підійшли до вас з розпростертими обіймами. У цей день в повітрі витає не тільки аромат мандарин і ялинових голок, але і душевна теплота. Стільки подарунків та побажань ви отримуйте хіба що тільки на свій день народження.
Окремою темою є прикрашання ялинки. Ваші діти по достоїнству оцінять цю подію. Найкраще буде, якщо ви купите справжнє дерево. Повірте, ялиновий аромат і відчуття майбутнього дива запам’ятаються всім домочадцям на все життя.
Дуже зручним пристосуванням для запам’ятовування різних дат, є календар подій. Можна створити свій власний календар або придбати вже готовий, там ви знайдете список іменин, офіційні свята, а також вузькоспеціалізовані свята, які ми не відзначаємо регулярно, але їх цікаво було б дізнатися. Якщо ви вирішили зробити свій власний календар подій, складності в цьому бути не повинно. Придбайте щоденник або зошит, блокнот, книжечку для записів, де немає зайвої інформації. Позначте там ті дати і події, які важливі саме для ваших членів сім’ї. Це можуть бути як особисті дати, так і міжнародні такі свята як Новий рік.
А поради, як відсвяткувати і що подарувати своїм коханим на Новий рік, можна знайти далі в статтях.
Читати далі..
Масляна
Не Зупиняйся 21 січня 2018 в 14:39
Масляна прийшла – млинці напекла!
Календар подій відносить початок масляного тижня кожен рік на нову дату, яка безпосередньо залежить від початку Великого посту. Масниця… що за свято та як його відзначати? Таким задаєшся питанням кожен раз, перекидаючи листки календаря.
В цьому святі дивним чином переплелися стародавні народні традиції, пов’язані з дохристиянських часів, і новий духовний сенс, вкладений православним віровченням. З одного боку, це дуже веселий, ситний і українською нестримний свято з народними гуляннями, піснями, танцями. Цілий тиждень проходить в іграх, кулачних боях, імпровізованих битвах за снігові фортеці. На ярмарках, площах роздають рум’яні млинці, так схожі на яскраве весняне сонце, як гарячу молитву про швидке повернення весни і тепла. Всі бажаючі навчитися мистецтву пекти млинці, тут же на місці можуть пройти невеликий курс навчання. Влаштовуються жартівливі змагання, де кожен може показати, на що він здатний: проявити кмітливість, забравшись на високий стовп, або молодечу завзятість у кулачному бою. Всі члени родини, живуть порізно, приходять в гості один до одного, де п’ють чай з млинцями і оладками, весело спілкуються, влаштовують свято дітям, роблячи їм подарунки. Знайомі, зустрічаючись на вулиці, кланяються і, обійнявшись, цілуються, просячи один у одного вибачення. Адже скоро піст, і ввійти в нього треба примирившись з усіма людьми. Здається, що всі люди стають однією великою родиною. З іншого боку, це час підготовки до довгого і важкого періоду посту. Не можна вже їсти м’ясо, дозволяються тільки молочні продукти. Про це красномовно свідчить назва свята «масляна». У храмах у середу і п’ятницю служби здійснюються вже за великопостному чину. Це, фактично, плавне входження в посаду.
Отже, надавши гостинність і возз’єднавшись з ближніми в застілля любові, примирившись з сусідами і просто знайомими, можна сміливо робити перші кроки на шляху християнського вдосконалення.
Читати далі..
Ось і настає довгоочікуване свято. Корпоратив зближує колектив, на роботі буває важко знайти спільну мову, або познайомиться ближче з колегами. Неформальна обстановка зближує і дозволяє дізнатися краще людей, з ким ви працюєте.
Корпоративні вечірки бувають приурочені до свят офіційним, наприклад, Новий рік, 8 березня, 23 лютого. Бувають на честь професійного свята, наприклад, день будівельника, день бухгалтера, день нафтовика. Або ж підставою може бути свято всередині фірми, такий як день народження фірми або ювілей.
Святкування проходять зазвичай у ресторанах, кафе, іноді в самій фірмі накривають стіл. Всі приходять ошатні. З приводу подарунків зазвичай йде домовленість. Є такий варіант, що пишуть імена всіх співробітників на папірці, і кожен витягує одного випадковим чином і дарує йому подарунок. буває преміювання кращих працівників за результатами роботи.
Бувають організації, де запрошують не тільки працівника, але і його дружина.
Це дуже зручно, тому що в сім’ї співробітника можуть виникнути конфлікти і розбіжності, якщо він піде веселитися, а друга половина буде обривати дроти і чекати, коли він прийде додому. Але якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, що запрошують тільки одного співробітника, як повестися в цій ситуації?
Читати далі..
День сміху – який чудовий свято, який можна весело провести в колі сім’ї. Оттянитесь по повній в цей день: не шкодуйте свого обличчя і живота, не приховуйте посмішку. Почніть ранок у цей день з чудесного розіграшу чоловіка, який він запам’ятає на цілий день, а може і на довше. Тільки не варто перестаратися, інакше можна залишити чоловіка заїкою…
На жаль День Дурня в Росії святкують не багато людей, проте, дуже навіть дарма. Якщо у вас нервова робота, невдачі в житті і дрібні проблеми в сім’ї, то вам просто необхідно внести це свято в календар подій, зазначивши при цьому червоним кольором. Адже цей день – просто чудова можливо виплеснути свої емоції назовні. Можете сміливо показувати свої почуття іншим людям і не бояться, що вас зрозуміють неправильно. Адже це День Дурня!
Відзначають це свято першого квітня усім світом. Він вважається національним надбанням Болгарії. Якщо у вас є можливість відсвяткувати День Сміху в Одесі – не пропустіть можливість. Вас здивують і порадують відбуваються ходи на це свято в цьому місті.
У цей день прийнято розігрувати своїх друзів і близьких. Причому фантазія людей тут абсолютно не обмежена. Можна влаштувати як сумний, так і екстремальний або страшний розіграш. Проте найчастіше використовують веселий. В перше квітня вже ніхто не звертає уваги на фрази: у тебе вся спина біла, волосся горять, штани подерлися, ширінка розстебнута і так далі. Такими жартами вже мало кого проведеш. Однак тим не менше існує дуже багато різноманітних розіграшів, але не забувайте користуватися своєю фантазією. Приклади святкування дня сміху є в інтернеті, проте подумайте трохи головою і зробіть так, як ви самі того забажаєте, не спираючись при цьому на смаки інших людей.
Відчуйте смак свята, зберіться з сім’єю і друзями. Розслабтеся і отримуйте задоволення від позитивних емоцій.
Читати далі..
День народження — один із найзначніших і найочікуваніших днів в році, це свято завжди наповнений дивом і сенсом. Кожен раз хочеться, що б у цей день, коли ви народилися, вам поталанило, сталося щось важливе і значуще.
У цьому відношенні багато залежить від близьких і сім’ї. У календарі подій сім’ї день народження кожного її члена вважається важливою датою. Близькі намагаються порадувати іменинника подарунками, привітаннями, сюрпризом. Який подарунок вибрати, це, звичайно, нелегке питання, хочеться щоб твій подарунок сподобався і припав до смаку імениннику.
Та й сам іменинник запрошує на урочистості, готує стіл і частування для дорогих гостей. Як день народження краще відзначити, де в кафе чи вдома, незвичайні ідеї де відзначити день народження далі в статтях.
Навіть доросла людина чекає від свого дня народження позитиву, привітань, приємних речей. Нехай навіть іменинник одягне цинічну маску, скаже що це такий же день, як і всі інші, все одно десь в глибині душі є маленька надія на диво.
Ну а дитяче день народження — це справжнє диво. Люблячі батьки намагаються, щоб у дитини було все найкраще, в тому числі і кращий свято. Клоуни, конкурси, виступи мультиплікаційних героїв, казкові вистави, розважальні центри — ось що робить дитяче свято справжньою казкою.
Читати далі..
Шановні жінки! Ви любите своїх чоловіків: дідуся, батька, чоловіка, брата, сина? Тоді обов’язково привітайте їх 14 жовтня з Днем Захисника Вітчизни. Зробіть улюбленим приємно, влаштувавши незабутнє свято.
Чоловіки завжди захистять вас у якій би ситуації ви не знаходилися. Вони підтримають як морально, так і заступляться фізично. На жаль, багато пані не сприймають це свято всерйоз, однак ображаються, коли чоловіки не вітають їх до 8 Березня. Давайте будемо чесними і почнемо дарувати взаємне щастя один одному. Чоловіки завжди прагнуть привітати нас з Міжнародним Жіночим Днем, тож і ви обов’язково внесіть 14 жовтня в календар подій у сім’ї.
Влаштуйте коханій свято. Накрийте шикарний стіл, запросіть друзів, придумайте конкурси та розваги. Також обов’язково приведіть себе в порядок (гарне плаття, ніжний макіяж, чудовий манікюр, шикарна зачіска), щоб порадувати око чоловіка.
Якщо ж ви не хочете відзначати це свято в компанії, то влаштуйте коханій романтичну вечерю при свічках на двох. Чи запросите чоловіка в ресторан. Деякі дівчата соромляться запрошувати хлопця в кафе і робити якісь сюрпризи, але це дуже навіть дарма. Адже хлопцям, як і дівчатам вкрай необхідна увага як мінімум для того, щоб підживлювати свою любов новими відчуттями.
Підберіть правильні слова, придбайте або зробіть найкращий подарунок і піднесіть привітання в максимально приємною формі. Попавши своєму чоловікові в цей день, ви не тільки зробите йому приємно, але і підживить свої відносини пристрастю і любов’ю. Чоловік зрозуміє наскільки він вам доріг і залишиться вдячним, зробивши, через два тижні незабутній сюрприз для вас.
Не пошкодуйте часу і фантазії для складання кращого привітання. Поставтеся з усією відповідальністю до цього свята. Покажіть своїм чоловікам вашу любов.
Читати далі..
Всі закохані затая дихання чекають свято 14 лютого. Чому це свято так важливий? Та мабуть тому, що цей день вважається одним з найромантичніших свят. Закохані готують один одному подарунки, щоб підкреслити свої почуття. Хочеться зробити своїй коханій людині казково приємний подарунок або незабутній вечір, щоб романтика запам’яталася на все життя.
Для сімейних пар це додаткова можливість порадувати чоловіка. Це свято додатковий привід розповісти про те, чому саме з цією людиною ми створили сім’ю, за що ви його цінуєте і любите. 14 лютого ще один привід розповісти про вашу любов.
Для тих, хто ще не зізнався у своїх почуттях, день святого Валентина — це відмінна можливість зізнатися в своїх почуттях. Тут є кілька варіантів: можна зізнатися у відкриту, а можна послати анонімно записку — “валентинку”. Зазвичай це листівки з зізнаннями любові всередині. Можна підписувати від кого передана, якщо не впевнені у взаємності або соромитеся можна просто передати валентинку і не уточнювати від кого.
Існує безліч різних способів красиво і романтично зізнатися в любові, розповісти про свої почуття. Наприклад, влаштувати квест із завданнями, де в якості призу буде визнання в любові.
Подарунок на день святого Валентина можна купити або зробити своїми руками. Адже подарунок, зроблений своїми руками зберігає тепло душі людини, який її створив. Тим більше, завжди приємно, коли річ ексклюзивна і створена в одному єдиному екземплярі.
Цікаві ідеї на день святого Валентина, варіанти подарунків, покрокові інструкції подарунків своїми руками, історію виникнення свята читайте далі у статті.
Читати далі..