Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Ніколи не пізно: створи сім'ю і стань хорошим батьком
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Навіть якщо тобі вже перевалило за 40, це зовсім не привід відмовлятися від продовження роду. Навпаки — ти зможеш повноцінно спілкуватися з дитиною, не відволікаючись на повсякденну рутину. Фото 1 - Никогда не поздно: создай семью и стань отличным отцом

У певному віці тобі починає здаватися, що заводити дітей вже занадто пізно. Ти боїшся, що тебе будуть приймати не за батька, але діда, і взагалі ти дуже скоро покажешься їм тягарем, а не іншому. Це все, звичайно, нісенітниця. Дослідження показують: лише після сорока років чоловік по-справжньому здатний оцінити народження дитини і увійти з ним у контакт, не відволікаючись на повсякденну рутину. Та й для самої дитини батько в сединах — це додаткове пригода.

Ось що говорить іронічний американський психолог Клер Мітчем: «Не розраховуйте з ними подружитися — навпаки, обзаведіться кабінетом, в якому ви зможете з важливим видом замикатися. Нехай діти думають, що ви великий учений — це абсолютно незабутній дитячий досвід. Пізні діти — це завжди група безумовних шанувальників, яка: 1) не буде пам'ятати вас молодим, 2) буде вас поважати і 3) надавати вам додатковий статус у суспільстві, так і в очах жінок теж!»

Так що, власне, далеко за прикладами ходити — поглянь хоча б на Вина Дизеля з нашої обкладинки. Його донька Поліна народилася в 2015 році, коли було вже 47 років. І що? Є заперечення?

.
20 січня 2018 в 18:44  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: