Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Найкраща туш для вій
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Найкраща туш для вій Туш для вій можна знайти в косметичці практично кожної жінки. А ще це один з головних атрибутів жіночої сумочки. Напевно у кожної жінки є свої уявлення про те, яка туш для вій є найкращою. Це не дивно, оскільки у всіх представниць прекрасної статі різні потреби. Одним жінкам потрібно, щоб туш удлиняла вії, іншим - надавала обсяг, третім - закручувала. В незалежності від цього, кожна дівчина хоче, щоб її очі були прекрасні, оскільки відомо, що очі - це дзеркало душі.
Для того щоб визначити, яка туш є доброю для вій, а яка не дуже, слід розібратися в основних властивостях цього косметичного засобу.

Склад туші для вій
Найкращі туші для вій повинні містити компоненти, які доглядають за нашими очима. В основу будь туші для вій входять барвники і віск. Туші, які містять вітаміни і масла створюють не тільки хороший зоровий ефект, але і надають зміцнює дію на наші вії.
Для того щоб туш не псувалася, виробники додають в її склад консерванти. Туш для об'єму вій містить силікон, а водостійкі туші - різні синтетичні інгредієнти.

Щіточка для вій
Існує кілька різних форм щіточок. Щіточку слід вибирати в залежності від того, який ефект від туші ви очікуєте. Найкраща туш для вій має гумову щіточку, краща туш для вій - трохи вигнуту з короткими щетинками. Пряма і густа щіточка ідеально підходить для тих випадків, коли необхідно добре фарбувати кожну вію окремо. Найкраща туш для вій
Щоб стоячи перед стендом в магазині не потрапити в халепу і зробити вибір на користь найкращого туші для вій, пропонуємо вам скористатися нашими порадами:

 • Якісна туш для вій повинна бути однорідною і не мати ніякого запаху.

 • Завжди слід перевіряти термін придатності туші для вій. Якщо до закінчення терміну залишається менше двох місяців, то не варто купувати туш. Як правило, якісна туш може прослужити близько 3-4 місяців при щоденному використанні.

 • Завжди ретельно розглядайте щіточку для вій - на ній не повинно бути ніяких дефектів. Також, при покупці туші можна провести невеликий тест - кілька разів провести щіточкою по руці. Якщо на шкірі залишилися грудочки фарби, значить туш, або прострочена, або неякісна.


 • Для того щоб точно визначити, яка туш для вій краще, слід звертати увагу на виробника, вартість і склад. Також, про найкращої туші для вій завжди можна знайти тільки хороші відгуки.
  Слід пам'ятати, що навіть найкраща туш для вій не зробить очі привабливими, якщо нею неправильно користуватися.

 • туш для вій необхідно наносити в декілька шарів швидкими рухами, не чекаючи, поки нижній шар висохне;

 • туш слід наносити, починаючи з підстави вій;

 • при нанесенні туші, слід користуватися спеціальним гребінцем для вій - вона надає очам більш доглянутий вигляд.


 • Найкраща туш для вій
  На сьогоднішній день найкращою тушшю для вій визнана туш фірми Лореаль. Вона відмінно фарбує самі дрібні війки і не склеює їх. У комплект до неї візажисти рекомендують купувати засіб для зміцнення і зростання вій. Кращим засобом для росту вій є продукція на основі касторової або реп'яхової олії. Ці косметичні засоби живлять наші вії і запобігають їх передчасне випадання. Зміцнюючим засобом для вій слід користуватися щодня і завжди знімати макіяж з очей на ніч. Якісна туш і гарний зміцнювальний засіб для вій забезпечують їх відмінний стан.
  19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: