Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Написи на футболках для дівич-вечора
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Написи
Останнім часом стало модним напередодні весілля проводити парубочі та дівочі вечірки, на яких відбувається прощання з вільним холостяцьким життям.
Дівич-вечір, як і мальчишник, це, звичайно ж, в першу чергу - забавний свято з жартами.
Про те, що дівич-вечір відбудеться, наречена, звичайно ж, знає. Тільки було б непогано, якби сам сценарій свята складався із сюрпризів. Організовувати свято, звичайно, повинна свідок, а запрошені подруги неодмінно повинні допомогти.

Навіщо потрібні написи на футболках для дівич-вечора


Щоб зробити його ще цікавішим, придумують різні смішні та веселі атрибути свята. Наприклад, дівчатам прийшла в голову ідея всім одягнутися в футболки, присвячені дівич-вечора. А про приналежність футболки будуть говорити написи на футболках для дівич-вечора.


Уявіть, як буде приємно зсмована наречена, побачивши подруг в таких футболках.
Які написи робити? Тут вже залежить від фантазії: своєї або запозиченою у подруг і всюдисущого інтернету.
Можна надіти футболки і без написів, просто однотонні футболки різних забарвлень. Однак, наречена повинна неодмінно виділятися серед подруг. Для неї можна виготовити, а ще краще - купити готову - корону з малесенькими фатою або білою вуаллю.
Будуть футболки різнокольоровими, однотонними або ще якими, цікавіше буде все ж, якщо на них будуть написи.

Як наносити написи на футболки для дівич-вечора


Написи на футболках для дівич-вечора можна наносити за допомогою спеціальної фарби для тканини. Фарба продається в магазинах.

Написи на футболках для дівич-вечора можуть бути зовсім простими типу: шкільна подруга, колега по роботі, подруга по інституту і т.д. Уникайте тільки написи типу: краща подруга. Це не коректно по відношенню до інших подругам. Вона - найкраща, а решта? Гірші?
Ось кілька ідей для написів на футболках для дівич-вечора.

Оригінальні написи


Шкільним подругам або подругам по навчанню: «сиділи за однією партою», «разом гризли граніт науки в школі (в інституті, коледжі)».
Якщо подруги з різних сфер життя нареченої, не пов'язаних з навчанням: «просто хороша подружка», «плакательная жилетка», «хочу шматочок весільного торта», «букет нареченої буде моїм», «роблю добро». Якщо для нареченої корону дістати не вдасться. Можна замінити її написом на футболці нареченої «йду заміж, повернення не чекайте».
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: