Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
На зміну MP3 прийде MusicDNA?
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Новий формат включає в себе не тільки музичну композицію, але і пов'язану з нею мультимедійну інформацію обсягом до 32 Гб. Фото 1 - На смену MP3 придет MusicDNA?Згідно з даними, отриманими від британського інформаційного агентства BBC News, інженер Дагфінн Бах (Dagfinn Bach), який є одним з творців першого MP3-плеєра, розробив новий формат цифрової музики, який отримав назву MusicDNA. Головним спонсором "музичної ДНК" стала група інвесторів, до якої входить один з авторів популярного формату MP3, Карлхайнц Бранденбург (Karlheinz Brandenburg).

За словами Баха, MusicDNA дозволяє включати в файл не лише музичну композицію, але і текст, відео, фотографії і інформацію про підписку на різні блоги. Крім цього, новий формат підтримує швидке оновлення вмісту. Всього в файл MusicDNA можна внести до 32 гігабайт додаткових даних.

"MusicDNA є своєрідним підсумком, зборами всіх ідей, які з'явилися в останні роки, - розповів Карлхайнц Бранденбург в інтерв'ю BBC News. - На даний момент веб-сервіс, який підтримує новий формат, проходить випробування, і в тестовому режимі він стане доступним навесні 2010 року. А остаточну версію планується запустити в кінці літа".

Ілюстрація: nsm.uh.edu
.
21 січня 2018 в 12:06  |  Переглядів: 12  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: