Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
На якому пальці носять обручку заручин
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

Заручини російська

Створення нової сім'ї в будь-якій культурі завжди було значущим подією і супроводжувалося безліччю обрядів і традицій.Сьогодні в нашій країні заручини стає модним ритуалом, в основному, завдяки своїй популярності в сучасній західній культурі.Поряд з цим зростає інтерес до обряду заручин в споконвічно російських традиціях.

Заручини російська: традиції і звичаї

63Справжньої російської заручини обов'язково передувало сватання.Саме тоді призначався день заручин, яка зазвичай проходила в будинку нареченої.Якщо сім'ї добре знали один одного і були згодні поріднитися, тоді сватання і заручини проводили в один день.Важливою частиною обряду заручин був обмін подарунками батьків і родичів обох сімей.

Наречений міг подарувати нареченій хрестик або обручку, а наречена — сорочку, пошиту своїми руками і призначену нареченому.Потім слід було обговорення батьками організації весілля.

Дозвіл батьків на заручини

У традиції російських обрядів, пов'язаних з одруженням, значущу роль грає дозвіл батьків на шлюб.Оскільки сватання було обов'язковим етапом, то саме тоді батьки нареченої давали свою згоду.В день заручин батьки традиційно благословляли молодих, тим самим висловлюючи повне схвалення шлюбу.

Заручини: даний час

61Сучасне перетворення пари у нареченого і наречену набагато простіше.Зазвичай чоловік робить офіційну пропозицію і дарує своїй обраниці кільце.Пара може відзначити заручини в колі сім'ї в ресторані чи вдома або тільки удвох.Бажаючи зберегти старовинні традиції, наречений може приїхати в будинок до своєї обраниці з подарунками і в урочистій обстановці попросити руки нареченої у її батька.

Яке має бути перстень на заручини

60Вибір помолвочного кільця залежить від уподобань нареченої і нареченого фінансів.Головне правило — кільце має бути обов'язково з каменем.Це може бути бездоганний діамант або благородний сапфір або композиція з різних каменів.Не можна дарувати на заручини обручки з рубіном, перлами, опалом.

 

Тонке золоте колечко з невеликим діамантом ідеально підійде молодій дівчині.Якщо ж наречена — зріла жінка, у цьому випадку більш доречно кільце з великим і дорогим каменем або з розсипом каміння.Також кільце заручин може бути виконано зі срібла, білого золота, платини.

На якому пальці носять обручку заручин

65У нашій країні обручку носять на безіменному пальці правої руки, там же де і обручку.Вважається, що носіння кільця на будь-якому іншому пальці може перешкодити весіллю.Крім цього, кільце заручин завжди має бути на пальці нареченої аж до дня весілля, коли його покладено зняти до моменту появи нареченого.Надалі кільце можна надягати в особливо урочистих випадках.Іноді жінки, слідуючи давній традиції, носять на безіменному пальці після заміжжя обидва кільця, надівши обручку поверх помолвочного.У давнину жінка саме з двома кільцями на пальці вважалася заміжньою, а до цього вона була нареченою.Зараз цей звичай знову набирає популярності, тому обручку і помолвочное повинні підходити один одному за стилем.Крім цього, можна підібрати помоловочное кільце зі спеціальною виїмкою для обручки.

Безумовно, заручини – особливий момент у житті будь-якої пари.Головне, знайти той варіант, який зробить це подія по-справжньому романтичним і незабутнім для обох.

.
20 січня 2018 в 18:26  |  Переглядів: 4  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: