Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
На всьому скаку
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
Як поліпшити�стрибучість для баскетболу.

Двічі на тиждень виконуй цей комплекс вправ. Він допоможе тобі поліпшити вибуховий зусилля при выпрыгивании вгору.

ПРИСІДАННЯ ЗІ ШТАНГОЮ

Після пари розминок сетів зроби 1-2 підходу традиційних присідань. Виконай у кожному сеті за 6 повторів. Врахуй, це має бути дійсно важко!
Комбінований сет (3 підходи): тепер постав на штангу відносно невелику вагу і приготуйся до гіршого. Зробивши випад вперед правою ногою, повернися у вихідне положення і тут же присядь. Після чого зроби випад лівою ногою і, повернувшись, присядь знову.

Фото 1 - На всем скаку

Продовжуй в тому ж дусі, поки не нарахуєш 12 повторів випадів на кожну ногу, кількість присідань не вважай.

 Фото 2 - На всем скакуФото 3 - На всем скаку 

ЗАПРЫГИВАНИЯ НА ЛАВУ
Ця вправа буде для тебе головним. Постав перед собою лаву і встань від неї на відстані одного кроку. Трохи присівши, застрибни на лаву таким чином, щоб твої ноги були зігнуті під прямим кутом. Не затримуючись, тут же спрыгни назад. Продовжуй стрибати, поки не нарахуєш 10-20 повторів. Відпочивши, повтори цю вправу ще двічі.

Фото 4 - На всем скакуЗакінчивши з силовими вправами, розтягни м'язи передньої поверхні стегна: Ліжку перед собою килимок для йоги і встань на одне коліно.

Стопу передньої ноги трохи загорни всередину. Стопу задньої ноги захопи обома руками і притисни до сідниць. Не нахиляй корпус і дивися прямо перед собою. Затримайся в такому положенні на 20-25 секунд. Після чого зміни ногу.

Дякуємо мережі спортклубів Reebok за допомогу в організації зйомок.

.
21 січня 2018 в 13:39  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: