Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
«На Поклик Скорботи» 2 Сезон
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками

«На Поклик Скорботи» 2 СезонБагато фанатів цього серіалу цікавляться, коли вийде «На Поклик Скорботи» 2 сезон. Дата виходу продовження цього серіалу хвилює багатьох глядачів. А буде другий сезон, деякі скептики сумніваються.

Творці серіалу раніше анонсували дату виходу 2 сезону «На поклик скорботи». Перший сезон цього захоплюючого французького серіалу від телеканалу CANAL+ користувався великою популярністю. Нагадаємо, що 1 серія серіалу вийшла в 2012 році. З того часу глядачі з нетерпінням чекають, коли вийде 2 сезону.

Хороша новина про продовження серіалу з’явилася ще в 2014 році. Представники каналу CANAL+ офіційно розповіли, що 2 сезон Les revenants буде. Режисерське крісло нового сезону зайняв Фабріс Гоберт.

Зйомки нових серій проходили з осені 2014 року по весну 2015 року. Другий сезон складатиметься з 8 серій, кожна з яких буде по 52 хвилини.

Актори, які будуть у 2 сезон: Анн Косиньи, Фредерік П’єро, Клотільда Есме, Селін Саллетт та інші….

Сюжет 2 сезону серіалу «На поклик скорботи»:

Після того, як примари зібралися разом перед тим, як зникнути в горах, минуло вже півроку. Разом зніми Симон, Камілла її мати Джулі і таємничий Віктор. З того часу ніхто про них нічого не чув.

Дата виходу «На поклик скорботи» 2 сезон — 28 вересня 2015 року

А вам сподобався перший сезон? Хочете побачити нові серії?

16 січня 2018 в 13:14  |  Переглядів: 7  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: