Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
На МКС протягнули Інтернет
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Екіпаж Міжнародної космічної станції має прямим доступом у всесвітню Мережу. Згідно з даними, отриманими від інформаційного агентства Associated Press, з 22 січня екіпаж Міжнародної космічної станції (МКС) має доступом в Інтернет. Першою людиною, який написав перший пост в Twitter з космосу, став американський астронавт Тімоті Крімер, який працював над підключенням станції до всесвітньої Мережі.

Слід зазначити, що до цього моменту астронавти МКС могли вивішувати свої пости в Інтернеті тільки за допомогою посередників - так, тексти спочатку переправлялися в Центр управління польотами в Х'юстоні, і тільки потім ставали доступними користувачам Мережі у всьому світі. Тепер мешканці МКС мають у своєму розпорядженні ноутбук, підключений до Інтернету за допомогою високошвидкісного сервера, розташованого в тому ж Центрі управління польотами.

Фото 1 - На МКС протянули Интернет

За словами представників Національного управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA), нововведення призначене для підняття бойового духу астронавтів, яким доводиться довгий час перебувати далеко від сім'ї і друзів.

На фото: скріншот першого в історії людства посту, розміщеного в Twitter з відкритого космосу. Джерело: http://twitter.com/NASA_astronauts .
21 січня 2018 в 12:06  |  Переглядів: 7  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: