Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
На чому економлять росіяни в кризу
Не Зупиняйся | Чоловічі секрети | Психологія

У будь-який час навіть сама, здавалося б, стабільна у фінансовому плані країна може переживати економічну кризу.І, в першу чергу, він б'є по кишенях простого населення, в той час як політики живуть також як звикли, але намагаються вжити заходів щодо стабілізації обстановки в державі.

3Російська Федерація за останні 20 років, особливо після розпаду Радянського Союзу, пережила чимало таких криз.Перший стався відразу після розпаду СРСР.І ось тільки Росія встала на ноги, як стався дефолт 1998 року.Потім в 2010 р.: рівень безробіття зашкалював, ціни на продукти зросли, а зарплати залишалися на колишньому рівні.Яка трапилася паніка в населення, коли різко стався дефіцит гречки.Населення почало скуповувати крупу по кілька пачок.Ціна на гречку в 2-3 рази зросла.Новий криза сталася в кінці 2014 року, коли Європа і США виставили Росії санкції.Ціни на все різко підскочили.Ціни на побутову техніку росли в 2-3 рази і все за лічені дні.Рівень рубля по відношенню до долара і євро падав.У багатьох магазинах як продуктових, так і побутової техніки деякі стійки були порожні.

На чому економлять росіяни в кризу

В кінці першого триместру року обстановка начебто нормалізувалася, але росіяни не прагнуть, як раніше, витрачати свої накопичені гроші.

 1. 2Можна помітити те, що тепер населення країни стало набагато менше їздити відпочивати за кордон, особливо в ті країни, де національною валютою є євро.Після того як Крим приєднався до Росії, відпускники вважають його краще, ніж країни Євросоюзу.
 2. У зв'язку з усіма санкціями, імпорт продуктових товарів помітно скоротився, і в магазинах частіше можна зустріти продукцію російського виробництва.За якістю вона нічим не гірше імпортного, а за ціною — нижче.Тому, якщо на прилавках і є імпортний товар, то росіяни воліють брати продукцію своєї країни.
 3. Деякі відмовилися від частих розважальних програм: походів у кафе, кіно, ресторан, боулінг.
 4. Побутову техніку та одяг тепер дешевше стало замовляти через інтернет-магазин.

Режим жорсткої економії в сім'ї

1Хоча в країні криза, ті, хто може, намагаються не надто погіршувати умови свого життя, відмовляючи, на їхню думку, собі в зайвій.Але є і така категорія населення, яка в період кризи залишилася без роботи.І тут доведеться розраховувати свої фінансові можливості, щоб прожити певний період часу до наступної зарплати.

Як же бути в такій родині, щоб правильно розрахувати свої фінансові можливості?

 1. Для початку, як тільки будуть отримані гроші, членам сім'ї необхідно вирішити, на що і скільки в цьому місяці будуть витрачені гроші.Скласти так званий бюджет, в якому розписати дохідну і видаткову частини.Детальніше читайте у статті: Як навчитися економити сімейний бюджет?
 2. Грошові кошти необхідно розподілити на кожен день.
 3. Походи в магазин обмежувати списком і визначеною сумою грошей, щоб не виникало бажання придбати щось зайве.І купувати продукти краще у великих магазинах.Зазвичай там буває багато акцій, і є що вибрати.
 4. Провести ревізію свого шафи.Напевно, в ньому знайдеться пара хороших речей.Тому похід за одягом можна відкласти.

Поради, на чому економити в кризу

 1. Найважче буде в кризу тим людям, які звикли жити, ні в чому собі не відмовляючи.А криза взяв і вдарив по них.Тому, поки є можливість, потрібно відкладати невелику суму грошей, яка колись та знадобиться.
 2. Не варто економити на їжі, ліках.
 3. А ось на якийсь час можна забути про розваги: кафе, кіно, клубах.Вечірку можна влаштувати і вдома, так само як і перегляд кіно, а обійдеться це в рази дешевше.
 4. Зайвий раз, замість поїздки за кордон, придивіться до російського південь.Можливо, навіть провести свою відпустку на базі відпочинку в передмісті.
 5. Наскільки обов'язково купувати нові джинси або светр? Старі вийшли з моди? Згадайте історію як мода постійно повертається.Не женіться за новинками.Хоча деякі особи прекрасної статі воліють купити нову пару колготок, але посидіти голодними.
 6. Криза ні в якому разі не варто шукати нову роботу.А якщо вже зібралися міняти, то знайдіть спочатку місце.

І, запам'ятайте, криза — явище не вічне і коли-небудь він пройде.

.
20 січня 2018 в 17:25  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: