Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Myprotein – якісне спортивне харчування за низькою ціною
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія

На сьогоднішній день абсолютно очевидно розвиток і розширення ринку спортивного харчування..Серед величезного асортименту продукції деколи дуже складно визначитися, якому виробникові віддати перевагу.Одним з тих, хто пропонує своїм клієнтам продукти високої якості за мінімально можливими цінами, є європейський бренд Myprotein.Відгуки в мережі Інтернет тільки підтверджують цю інформацію.

Цінова політика

Ціни на продукти Myprotein вигідно відрізняється в меншу сторону від цін, по яким пропонують свій товар інші відомі виробники спортивного харчування.Досягається це завдяки наступним факторам:

 • Власне виробництво на сучасному передовому устаткуванні дозволяє контролювати виробничу вартість;
 • Оптова закупівля сировини дає можливість купувати його за значно меншою вартістю;
 • В якості упаковки використовуються економні пакети з застібкою, вони дешевше банок, їх простіше зберігати і транспортувати.

Важливу роль у ціноутворенні відіграє простий, консервативний, але тим не менш впізнаваний дизайн упаковок і етикеток.Немає витрат на пестрящее фарбами оформлення, яке можна спостерігати у більшості інших брендів.Але якщо подумати, то це навіть краще, адже на такій упаковці представлена тільки найважливіша інформація і нічого зайвого.

Таким чином, отримуємо якісне спортивне харчування за мінімально можливою ціною.А цей фактор може стати визначальним для багатьох покупців.Спортивное питание Myprotein

Якість продукції

Ефективність і безпека для здоров'я – одні з головних чинників, що впливають на вибір спортпита.Продукція компанії Myprotein виробляється з високоякісних інгредієнтів на сучасному виробничому обладнанні.Все надходить на виробництво сировину ретельно тестується, втім, як і готова продукція.При тестуванні добавок і контролі вмісту заборонених речовин дотримується стандарт ISO 17025, тому атлети можуть бути впевнені в тому, що спортивне харчування Myprotein не містить речовин, заборонених WADA, Всесвітнім Антидопінговим Агентством.

Широкий асортимент

Під маркою Myprotein виробляється величезна кількість товарів: спортивні добавки (протеїн, вуглеводи, амінокислоти, креатин), продукти для здоров'я (вітаміни, мінерали, незамінні жирні кислоти), батончики і напої та закуски.Продукція має один з найширших асортиментів різноманітних смаків у всьому світі.Регулярно з'являються новинки спортивного харчування і нові смаки.Є навіть власна лінійка спортивного одягу та аксесуарів.Перераховувати тут усі просто немає сенсу повністю.Відвідайте офіційний сайт Myprotein і переконайтеся в цьому самі!

Замовлення та доставка

Сайт переведений на російську мову, а навігація реалізовано дуже грамотно, що дозволяє без проблем замовити спортивне харчування та інші види товарів.Доставка здійснюється кур'єрською службою, а при виконанні певних умов вона буде безкоштовною.

Досить часто проводяться різні акції, під час яких можна отримати додаткові знижки.Рекомендуємо також використовувати наш реферальний код SPORTS-R1 при реєстрації на сайті.

Популярні товари

Impact Whey Protein

Концентрат сироваткового білка з високим відсотком вмісту.Володіє дуже гарною розчинністю.На вибір пропонується кілька десятків різних смаків і навіть варіант без смакових добавок!

Харчова цінність:

 • Білки – 82%
 • Жири – 7,5%
 • Вуглеводи – 4%
 • Калорійність (100 г) – 412 ккалКонцентрат сывороточного белка Myprotein

Total Breakfast

Вуглеводно-білкова суміш для приготування ранкового коктейлю.Ідеально підійде в якості швидкого і поживного сніданку для тих, кому необхідно збільшити щоденне споживання білка.

Харчова цінність в порції (70 г):

 • Білки – 24,9 р
 • Вуглеводи – 24,6 г
 • Жири — 5 г
 • Калорійність – 251 ккалУглеводно-белковая смесь для завтрака Myprotein

Protein Brownie

Протеїновий брауні – тістечко з какао з додаванням шоколадної крихти і високим вмістом білка.У кожному брауні міститься 23 г протеїну і лише 4 г цукру.Особливо припаде до смаку любителям темного шоколаду!Протеиновый брауни Myprotein

Oats & Whey

Дуже ситний вівсяно-протеїновий батончик.Дослівно назва перекладається з англійської, як «овес і сироватка».Основними інгредієнтами є сироватковий протеїн (до 23 м) і вівсяні пластівці, як джерело складних вуглеводів.Може використовуватися в якості перекусу між прийомами їжі для збільшення споживання білка або відразу після тренування.Овсяно-протеиновый батончик Myprotein

Protein Wafers

Високо протеїнові вафлі — ідеальне ласощі для легкого перекусу! Містять 15 грамів білка і набагато менше цукру і жиру, ніж звичайні вафлі з магазину, анітрошки не поступаючись при цьому за смаковими якостями.Протеиновые вафли Myprotein

Відвідайте інтернет-магазин спортивного харчування. myprotein.ru та ознайомтесь детальніше з цими та іншими продуктами.Ви будете приємно здивовані розмаїттям асортименту!

Розкажіть, що Ви думаєте про продукцію Myprotein? Хто, на Вашу думку, кращий виробник спортивного харчування? Залишайте відгуки та поділіться своїм досвідом в коментарях нижче.

.
20 січня 2018 в 17:16  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: