Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Музика для танців на весіллі
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Музика
Одне з головних розваг на весіллі - це, звичайно, танці. Тому, якщо хочете, щоб ваше весілля стало незабутнім святом, і ви не нудьгували від нудних музичних композицій, не пускайте цю справу на самоплив. Обговоріть з музикантами, яких ви запросили на весілля, репертуар. Окремі композиції обговоріть особливо. Тоді музика для танців на весіллі стане приємним доповненням вашого свята.

Перший танець молодих


Самий романтичний момент весільного торжества - це танець молодят. Музику для цього танцю молоді вибирають разом. Може бути, у них є улюблена романтична композиція, яка стала символом їхнього кохання. Ідеальний варіант для першого танцю молодих - це повільний вальс, самий романтичний і ніжний танець. Варто подумати про це і, може бути, виділити час для уроків танців.


Танці батьків


У підборі музики для танців батьків не варто соромитися у виборі зворушливих і задушевних пісень. Для батьків цей день особливий, в якому смуток перемішана з радістю. Мами все одно будуть плакати, так нехай зворушливість композиції підкреслить емоції батьків.
Якщо молодий чоловік добре ладнає з тещею, що вона молода і немає проблем з серцем, то для танцю нареченого і тещі можна підібрати веселу запальну музику. Нехай розвеселять всіх гостей.
Для танцю нареченої з батьком краще поставити ліричну музичну композицію з теплим спогадом про дитинство. Для батька його виросла дочка завжди залишиться маленькою дівчинкою.

Якщо на весіллі присутні бабусі і дідусі молодих, то можна організувати і їх танець під повільну красиву ретро-мелодію.

Танцювальна музика


Музика для танців на весіллі повинна враховувати смаки різновікового колективу з різними смаками. Тому супермодні клубні хіти, швидше за все вам не підійдуть.
Ідеальний варіант для весілля - це хіти 80 - 90-х. І не захоплюйтеся іноземними хітами, дуже добре прозвучать і російськомовні пісні. Не забудьте, що швидкі композиції потрібно чергувати з повільними. Для старшого покоління, музика для танців на весіллі повинна включати кілька пісень у виконанні зірок радянської естради. Для молоді підберіть кілька сучасних хітів.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: