Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Модний колір осіннього манікюру 2017 року
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
Мода на манікюр у сфері nail-індустрії така ж непередбачувана, як і у випадку з одягом. Іноді це можуть бути кардинальні зміни, а іноді лише невеликі нововведення. Але так як манікюр вже давно став важливою складовою стильного образу, пропонуємо вам дізнатися про модні тенденції майбутньої осені 2017 щоб завжди залишатися в тренді. Адже, як говорить народна мудрість «Готуй сани влітку».

Основні тенденції


'Модний
У майбутньому сезоні, як і кількох попередніх, у моді залишається натуральність. Занадто довгі нігті-стилети залишилися в минулому, як і нарощування. Але якщо саме нарощування є для вас справжнім порятунком, тоді воно має бути максимально наближеним до природного вигляду і формі ваших справжніх нігтів.
Що стосується дизайну, то гуру нейл-індустрії стверджують, що в холодну пору, він повинен бути як можна більш яскравим. Актуальним буде різний декор: полубусины, стрази, бульонки, напилення, втирки, блискітки.
Серед головних трендів значаться такі:
'Модний
Френч . Класика, яка завжди в моді. Але якщо вона здається вам занадто нудним, тоді можна вибрати один із наступних варіантів:

 • millennium-френч – покриття кінчиків блискітками;

 • color – кольорове покриття (можливий також варіант, коли вся пластина покривається одним тоном, а кінчик поверх покривається ще одним кольором);

 • fun – використання різного декору;

 • нестандартний – наприклад, трикутний.


 • Манікюр-рамка . Це одна з найбільш сміливих і оригінальних ідей. Спочатку на ніготь наноситься шар по периметру нігтя, він і буде служити рамкою, а після середина заповнюється лаком іншого відтінку. Відмінно виглядають контрастні варіанти. Але варто відзначити, що підходить такий варіант для подовження нігтьової пластини, в іншому випадку він може виглядати неакуратно.  'Модний
  Negative space. Головна «фішка» цього тренда в тому, що на нігтях залишають непрофарбовані частини, що мають різну форму (геометричні візерунки, сердечка, зірочки), схоже вирізам на одязі, через які видно тіло. Безсумнівний плюс negative space в тому, що він підходить для будь-якої форми нігтів.
  Bubble nails . Це, мабуть, самий дивний тренд, який, незважаючи ні на що, має і своїх шанувальниць. Його можна зробити, завдяки нанесення великої кількості шарів гель-лаку, таким чином, щоб він створював подобу кульок. Виглядає це не завжди акуратно, але, тим не менш, дуже модно.
  'Модний
  Матовий + глянець . Таке поєднання буде дуже актуальним у майбутньому осінньому сезоні. Форми, площа комбінування і кольору можуть бути будь-якими. Вітається також стриманий, непомітний декор (клейкі смужки, поодинокі стрази, гліттер).
  'Модний
  Хутряний манікюр . Ще одна незвичайна тенденція для холодної пори року. Але якщо сміливі nail-дизайнери вирішили не скромничати, і прикрасити нігті об'ємним пухнастим декором, то для щоденної шкарпетки можна підібрати більш стриманий варіант. Наприклад, коротку, але не менш ефектну «травичку».
  'Модний
  Також восени 2017 року в моді буде оксамитове покриття, різні малюнки, зроблені за допомогою трафаретів і стемпинг-пластин, а також різні види омбре. Але пам'ятайте, манікюр буде виглядати стильно й акуратно тільки за умови належного догляду за руками. Любіть себе!

  20 січня 2018 в 15:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: