Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
МК турецький джгут з бісеру
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'МК
Для того, щоб виконати турецький джгут з бісеру, краще використовувати два кольори. Так буде наочніше. МК турецький джгут з бісеру передбачає наступний алгоритм роботи. На нитку потрібно нанизати бісер в такому порядку: 3 бісеріни одного кольору, за ними 3 бісеріни іншого кольору і т.д. Сьогодні ми вам детально розповімо, як зробити джгут з бісеру турецький .
Наступний етап, потрібно провязать дві повітряні петлі, захоплюючи при цьому три білі бісеріни і три чорні. Після чого потрібно провязать ще повітряну петлю, захопивши три білі і три чорні бісеріни. Так виконується перший ярус джгута.
МК турецький джгут з бісеру


Потім потрібно присунути бісеріни (по три білого і чорного кольору), ввести гачок у першу петлю між намистинами і пров'язати. Потім знову пров'язуємо петлю, але без бісеру. Це необхідно для того, щоб зафіксувати петлю. Наступний крок МК "палять турецький з бісеру" передбачає просування ще однієї порції бісерин. Вводимо гачок у другу петлю між бисеринами і пров'язуємо. Для фіксації ще раз пров'язуємо. Два яруси турецького джгута готові. Принцип зрозумілий, тому продовжуємо в тому ж дусі. Для закінчення в'язання потрібно провязать дві петлі без бісеру. Відрізаємо Нитку і затягуємо петлю.
'МК
Для того, щоб джгут з бісеру турецький був більш акуратним, потрібно розплести дві повітряні петлі спочатку і першу петлю з бісером.
Можна пров'язати турецький джгут з іншою кількістю бісерін, це залежить від потреби. Розглянемо МК турецького джгута з бісеру в'язання з 7 намистин. Нанизуємо намистини на нитку. Накидаємо петельку, вставимо гачок, затягуємо і до петлі просуваємо намистину. Потім потрібно захопити нитку за бусиною і пров'язати. Таким чином поступаємо з іншими шістьма намистинами.

'МК
Повинна утворитися ланцюжок з семи бусинок. Тепер потрібно замкнути ланцюжок. Щоб продовжити плетіння, потрібно ввести гачок під нитку зліва від першої намистини. При цьому потрібно захопити нитку за наступною бусиною і протягніть в петлю. Так діємо далі. Потрібно відзначити, що намистини шикуються в порядку нагадує цегляну кладку. Ряд оканчиваем полустолбиками без намистин. Майстер клас турецький джгут з бісеру закінчено.

Відео "турецький джгут з бісеру"


На цьому відео турецький джгут з бісеру плетуть по покроковому майстер класу за схемою.
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: