Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Мінеральне масло
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Мінеральне масло Останнім часом жінки приділяють більше уваги натуральній косметиці без додавання хімічних і синтетичних складових. Через нестачу об'єктивної інформації мінеральне масло іноді незаслужено зараховується до ряду небажаних компонентів, хоча воно не тільки не завдає шкоди шкірі, але і дуже сприятливо на неї впливає.

Які масла є мінеральними?


Описуване речовина являє собою суміш вуглеводнів, виділених з нафти, і піддаються тривалій багатоступінчастої очищення. Основна характеристика мінерального масла - прозора масляниста рідина без смаку і будь-якого запаху з низькою в'язкістю.
Під час обробки суміші видаляються будь-які домішки, які складаються з поліциклічних хімікатів, тому косметичний мінеральне масло абсолютно безпечно для людської шкіри, не містить отрут або токсинів. При виробництві різної продукції використовується, як правило, речовина з дуже низькою в'язкістю і легкою текстурою, високим рівнем очищення.

Яке мінеральне масло краще?


Підбирати будь-яку косметику потрібно індивідуально, це ж правило застосовується і до розглянутого продукту. Незважаючи на мінімальну комедогеннимі масла, воно в деяких випадках провокує алергію на косметику , особливо при проблемному типі.
Справа в тому, що речовина утворює на епідермісі своєрідний захисний бар'єр у вигляді найтоншої мікроскопічної плівки. З одного боку, вона запобігає втраті вологи клітинами, заспокоює подразнення, попереджає лущення. З іншого боку, покриття зменшує шкірне дихання, внаслідок чого секрет з сальних залоз може накопичуватися в порах і викликати появу висипки.
Таким чином, наявність проблемних зон передбачає вибір легені мінерального масла з низьким рівнем в'язкості і щільності. Якщо шкіра нормального типу, без акне і висипань, можна купувати засоби з більш концентрованим продуктом у складі.
Пам'ятайте : гарне мінеральне масло не містить канцерогенів і довгих вуглецевих структур, не має ні кольору, ні запаху. Навіть найменший аромат свідчить про недостатню очищення речовини.

Мінеральне масло в косметиці


Для виробництва гігієнічних, так і декоративних косметичних засобів цей продукт застосовується більш повік. Масло додається в цілях пом'якшення шкірного покриву, зволоження, додання еластичності і пружності.
Також варто зауважити, що вуглеводні здатні добре змішуватися з додатковими інгредієнтами і розчиняти безліч інших компонентів. Тому мінеральне масло в помаді або кремі чудово поєднується з рослинними жирами, екстрактами, вітамінами. Завдяки зазначеним властивостям, стабілізується структура косметики, вона краще розподіляється на шкірі і вбирається. Крім того, продукт виконує транспортні функції - самостійно не усмоктуючись в епідерміс, масло віддає клітинам максимальну кількість корисних речовин, не порушуючи при цьому кисневих обмінних процесів. Мінеральне масло
На сьогоднішній день більшість косметичних засобів не обходиться без мінеральних масел у складі, тому що саме завдяки їм можна отримати бажану консистенцію, в'язкість продуктів, забезпечити комфортне нанесення і стійкість кошти до погодних або температурних умов.
Слід зазначити, що розглянуте речовину отримують із невідновлюваної сировини - нафти. Якщо ви дотримуєтеся екологічно чистого способу життя, то мінеральна олія не підійде, краще використовувати органічну косметику, хоча ефективність і безпека описаного та рослинних олій практично однакова.
19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: