Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Метелик павич гачком: схема
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
Метелик павич гачком: схема
Як можна пов'язати красиву метелик-павич гачком ми розглянемо на прикладі в'язання красивій білій шалі, виконаної гарним ажурним візерунком, пропуски якого нагадують силуети величних метеликів. Для того, щоб зв'язати таку шаль, Вам знадобиться біла пряжа і гачок під потрібним номером.

Метелик павич гачком: проста схема


Починати в'язання слід з ланцюжка, що складається з 59 повітр. петель. Перший ряд починаємо з 2-х стовпчиків з 2-ма накидоми. Далі необхідно пров'язати 3 повітр. петлі, 9 стовпчиків з 2-ма накидами, 3 повітр. петлі, 2 стовпчики з 2-ма накидами і так до кінця ряду. Другий ряд - 1 стовпчик б/н, 5 повітр. петель, 1 стовпчик б/н, 3 повітр. петлі, 7 стовпчиків з 2-ма накидами. Потім 3 повітр. петлі, 1 стовпчик б/н, 5 повітр. петель, 1 стовпчик б/н, 2 повітр. петлі, 1 стовпчик б/н, 5 повітр. петель, 1 стовпчик б/н, 3 повітр. петлі, 9 стовпчиків з 2-ма накидами і так до кінця ряду. Третій ряд - 1 стовпчик з 3-ма накидами, 1 стовпчик б/н, 3 повітр. петлі, 5 стовпчиків з 2-ма накидами, 3 повітр. петлі, 1 стовпчик б/н, 5 повітр. петлі, 2 стовпчики з 2-ма накидами, 5 повітр. петель, 1 стовпчик б/н, 3 повітр. петлі, 5 стовпчиків з 2-ма накидоми.


Третій ряд гачком схеми метелики павлина довязивать гачком до кінця так само.
Четвертий ряд : 1 стовпчик з 3-ма накидами, 3 стовпчики з 2-ма накидами, 3 повітр. петлі, 1 стовпчик б/н, 7 стовпчиків з 2-ма накидами, 2 повітр. петлі, 7 стовпчиків з 2-ма накидами, 1 стовпчик б/н, 3 повітр. петлі. Повторювати до кінця ряду. П'ятий ряд - 2 стовпчика з 2-ма накидоми через одну петлю попереднього ряду, 3 повітр. петлі, 1 піко, 9 стовпчиків з 2-ма накидами, 1 піко, 3 повітр. петлі, 2 стовпчики з 2-ма накидами в одній петлі попереднього ряду, 3 повітр. петлі, 1 піко. Так в'язати до кінця ряду.
Шостий ряд метелики павлина гачком за схемою в'язання робимо так само, як і другий ряд.

Сьомий ряд слід в'язати так само, як і третій ряд, а восьмий - як четвертий. І так далі. Готову шаль необхідних розмірів потрібно обв'язати 2-ма рядами обв'язки і обшити бахромою.
18 січня 2018 в 14:10  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: