Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Масажер для шиї і плечей
Не Зупиняйся | Технології | Своїми руками
Масажер для шиї і плечей У наш час дуже багато людей працює на сидячій роботі, проводячи майже цілий день біля комп'ютера або заповнюючи якісь папірці. Постійне сидяче положення, а також напруга погано позначаються на шиї і плечах - вони починають затікати, хворіти, що може привести до головних болів і легкому почуття оніміння у руках. Багато на неприємне відчуття в області шиї просто не звертають уваги, ігнорують його, але це не вихід, адже з часом стан тільки погіршується і біль, яка була майже непомітною, стане доставляти все більше неприємних відчуттів.
Зрозуміло, що при такому швидкісному темпі життя і не особливо великі зарплати, далеко не кожен може дозволити собі повноцінний сеанс масажу. Але в такому випадку не можна забувати про себе, - необхідно шукати більш доступні методи. Саме таким методом може стати масажер для шиї, плечей, який володіє прекрасними характеристиками і не дуже великою ціною.
Давайте більш детально розглянемо, що ж це таке - масажна подушка для шиї і з чим її їдять.

Загальні поняття
Отже, шийний масажер - пристрій, що за формою нагадує подушку-комір для шиї. Подушка-масажер для шиї повністю схвалена лікарями, так як вона є такою ж ефективною, як і масаж руками . Ніякої шкоди такий масажер завдати не може, так що протипоказань до його використання немає.

Процес роботи
Найчастіше масажер оснащений інфрачервоним обігрівом, який нагріває і розслабляє м'язи безпосередньо перед масажем, щоб вони стали більш сприйнятливі до самого масажу. Після розігріву масажер переходить до масажу, режим якого ви зможете вибрати з допомогою пульта управління. Всі режими масажу ви зможете дізнатися з інформаційного буклету, який обов'язково додається до масажеру.

Інші галузі використання
Цікаво те, що масажер для шийно-комірцевої зони можна використовувати не тільки для масажу неї, але і для інших частин тіла. Спина, стегна, поперек - яку частину тіла ви зможете обдарувати масажем точно так само, як і шию. Інфрачервоні промені зігріють суглоби ніг, які теж часто починають хворіти від тривалого перебування в сидячому положенні. Загалом, з допомогою одного-єдиного масажера для шийного відділу, ви зможете насолоджуватися масажем всього тіла.

Масажер для шиї при остеохондрозі
Також масажер можна використовувати при шийному остеохондрозі , який став досить поширеним захворюванням серед людей не тільки середнього і похилого віку, але й серед більш молодих людей, які теж досить велику кількість часу проводять сидячи. Масажер при остеохондрозі шийного відділу допоможе розігнати відкладення солей і привести м'язи в порядок. Лікування остеохондрозу за допомогою масажера навіть рекомендується лікарями як один з найефективніших методів.

Як вибрати масажер для шиї?


Вибір масажера для шийного відділу хребта, в принципі, є досить простою справою - вам треба лише вивчити Масажер для шиї і плечей характеристики та визначитися з тим, який вам більше підходить. Можливо, вам вистачить і кількох функцій, а, можливо, захочеться більшого різноманіття - вибір залежить цілком і повністю від ваших уподобань.

Масажер для шиї і плечей стане вашим незамінним помічником, який допоможе вам розслабитися після важкого робочого дня і знову набратися сил і заряду бадьорості для звершень завтрашнього дня. Адже можна скільки завгодно переконувати себе, що неприємні відчуття в області шиї не є перешкодою роботі, але варто тільки від них позбутися, як ви зрозумієте, що цей дискомфорт вкрай заважав вам і втомлювала вас. Тому краще звертати увагу на вимоги свого організму і намагатися їх виконувати, адже, як кажуть, зі здоров'ям жарти погані.
18 січня 2018 в 23:47  |  Переглядів: 5  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: