Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Макіяж на вечір: таємниці майстерного перевтілення
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками

Макіяж на вечір: таємниці майстерного перевтілення

Було б нестерпно, якби наше життя складалася тільки з нескінченної низки передбачуваних буднів, нехай і насичених самими незвичайними і вражаючими трудовими подвигами. Проте справі час, а відпочивати теж треба вміти. Тому давайте разом розглянемо основні правила, про які слід пам’ятати і дотримуватися, створюючи ефектний макіяж на вечір, а також головні принципи його нанесення. При цьому зазначимо, що як денний, так і вечірній мейк-ап передбачають надання образу жінки гармонійної вражаючою доглянутості і цілісності.

Втім, будь-який із запропонованих видів макіяжу повинен виглядати на вас доречно і красиво. При цьому вечірній макіяж, на відміну від стриманого денного, є більш демократичним і розкутим. Однак не настільки, щоб перейти всі межі дозволеності і бути звинуваченою у вульгарності. Такий мейк-ап передбачає використання більш широкої палітри фарб, глибоких і насичених відтінків, а також різних елементів декоративних прикрас. Тільки вибір варіанту макіяжу слід продумувати заздалегідь, узгоджуючи його з одягом, яка буде накладена на вас на вечірці.

Підготовчі заходи – основа успіху

Відзначимо відразу ж, що вечірній макіяж наносити набагато складніше, ніж його денний варіант. Тому, вирушаючи на важливе для вас захід, слід використовувати вже відпрацьовані прийоми мейк-апу, які раніше довели свою ефективність. Експериментувати з новим стилем і новаторським чином не рекомендується. Те ж саме можна сказати щодо використання незнайомих косметичних засобів.

Макіяж на вечір: таємниці майстерного перевтілення

Застосування неперевіреною косметики (особливо від невідомого виробника) може зіграти з вами злий жарт, назавжди зіпсував враження про вечір. Не плануйте в день торжества проведення радикальної очищення шкіри скрабом, щоб не витрачати потім сили і час на маскування раптово з’явилися червоних плям і роздратування на шкірі. Всі заходи з очищення, зволоження та живлення шкіри слід проводити заздалегідь: краще всього за кілька днів до урочистостей.

Основні принципи вечірнього макіяжу

Зазвичай вечірній макіяж використовують для святкових заходів: світських прийомів, корпоративів, тематичних вечірок та різноманітних урочистостей. Тобто для тих, які передбачають перебування в приміщеннях з штучним освітленням і специфічної теплою атмосферою (як у прямому, так і переносному сенсі). Саме ці особливості потребують використання у вечірньому мейк-апі ряду принципів, які забезпечать його виразність і довговічність. Відзначимо відразу, що використання у вечірньому макіяжі яскравих і насичених фарб з перламутровим відливом зовсім не випадково.

Макіяж на вечір: таємниці майстерного перевтілення

Справа в тому, що цветовосприятие людського ока в штучному і природному освітленні дещо відрізняється. Тому для вечірніх посиденьок принципи денного макіяжу зовсім не підходять, так як він буде виглядати на обличчі жінки блідим і маловиразним. Зважаючи на це, накладаючи тональні засоби, слід вибирати їх відтінок, який би був трохи темніше природного кольору шкіри обличчя. Якщо ж вас чекає романтична вечеря в затемненому приміщенні при свічках, то слід підбирати кілька тон світліше натурального.

Макіяж на вечір: таємниці майстерного перевтілення

Не пропустіть такий важливий принцип вечірнього макіяжу, як його довговічність і стійкість. Найчастіше свята мають властивість затягуватися аж до самого ранку і супроводжуватися активним дозвіллям. Буде прикро, якщо в самий відповідальний момент потече туш для вій або тіні для повік сполучаться в неохайні смужки на шкірі. Тому застосування основи під вечірній макіяж є життєво необхідним. Тільки не забудьте після нанесення мейк-апу покрити шкіру тонким шаром пудри, яка додатково закріпить результат і прибере некрасивий сальний блиск з шкіри.

15 січня 2018 в 23:20  |  Переглядів: 6  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: