Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
LUMIX DMC-TZ7: на відпочинок і в розвідку
Не Зупиняйся | Технології | Психологія
Panasonic представляє одну із самих маленьких у світі цифрових фотокамер з 12-х оптичним трансфокатором, 25-мм ширококутним об'єктивом і записом відео в форматі AVCHD Lite.

Новинка сезону: Panasonic LUMIX DMC-TZ7 - фотокамера, яка поєднує потужний збільшувальний об'єктив і компактний корпус. Апарат оснащений новим об'єктивом LEICA DC VARIO-ELMAR з 10,1-мегапіксельним дозволом.

Представники компанії підкреслюють, що в порівнянні з попередніми моделями оптичний зум в ній збільшено з 10х до 12х, також проведена заміна 28-мм ширококутному об'єктиву на 25-мм надширококутний. Крім цього, зменшено вага і розмір, що дозволяє використовувати його практично для зйомки в будь-якій ситуації.

Але головне – перед нами перша в світі цифрова фотокамера з записом відео в форматі AVCHD Lite. Цей формат забезпечує тривалу зйомку з високим дозволом. Завдяки окремій кнопці для початку запису відео Lumix DMC-TZ7 перетворюється в гібридну модель, здатну працювати в обох режимах: як фото - і відеокамера.

Є тут і "Інтелектуальний Автоматичний режим" - (iA) Panasonic – фірмове відміну фотокамери Lumix. Тепер він функціонує і при запису відеороликів. Дана настройка сама вибирає найбільш прийнятний режим композиції і мінімізує ефект, пов'язаний з тремтінням рук, оптимізуючи фокусна відстань і рівень яскравості.

Загалом, любителям активного відпочинку варто розглянути цей апарат ближче. Всі шокуючі подробиці твого відпустки на гірськолижному курорті, вражаючі панорами розкішних пейзажів, будь то залите сонцем поле або нічне море в оксамитовий сезон; всі витівки твоїх друзів і подруг на пляжі; моменти екстремального або, навпаки, сімейного відпочинку; екскурсії, які ти пройшов разом з групою інших роззяв; пам'ятки по місцях твоїх подорожей і кадри буденної повсякденності - все це ти зможеш проілюструвати за допомогою маленького, але потужного LUMIX DMC-TZ7.

Купив путівку? Візьми з собою що-небудь на зразок LUMIX DMC-TZ7 - який-небудь справжній нерозлучні девайс кожного туриста, що розуміє толк в проблемах, з якими стикається будь-фотолюбитель в похідних умовах.

Читай також: Робоча станція Gravitonus Ergonmic: зручно перебувати, грати і працювати

.
сьогодні о 13:40  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: