Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Лосьйони для моментальної засмаги
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Лосьйони для моментальної засмаги Давно пройшли ті часи, коли в моді була благородна блідість. Сьогодні в моді гарний рівний загар. Але не у всіх є достатня кількість часу для проведення його на пляжах. Солярій багато звинувачують в онкологічних захворюваннях. Тим, хто все ж хоче мати темний відтінок шкіри, можуть допомогти лосьйони для посилення засмаги.
Як вибрати хороший лосьйон?
Лосьйон для тіла наноситься безпосередньо перед прийомом сонячної ванни. Таким чином, засмага лягає рівно і швидко, а час перебування на сонці скорочується в рази. Крім того, багато лосьйони забезпечують догляд за шкірою, не дозволяючи їй пересихати. Наприклад, зволожуючим дією володіє лосьйон «Avon Sun+» . Цей лосьйон має приємний кокосовий запах, добре лягає на шкіру і підсилює дії сонечка. Ті, хто люблять одночасно засмагати і купатися, можуть вибрати лосьйон для засмаги "Nivea Sun" . Він має водостійкі ефектом. Для тих, хто любить бути в центрі уваги, випускаються лосьйони для засмаги на сонці з блискітками.
В будь-якій аптеці або косметичному магазині можна знайти лосьйони для засмаги з бронзатором. Бронзатори впливають на верхній шар шкіри за допомогою спеціальної хімічної речовини натурального походження - диоксиацетон. У підсумку - моментальний загар, не виходячи з дому. Диоксиацетон абсолютно нешкідливий, він навіть включений в список нешкідливих харчових і лікарських компонентів.
При виборі лосьйону для засмаги на сонці потрібно дивитися, щоб він був безпечний, тобто мав достатню кількість сонцезахисних одиниць - SPF:

 • Для блідої шкіри необхідна ступінь захисту не менше 30 одиниць. Таким людям рекомендується засмагати не більше 10 хвилин в день.

 • Людям зі світлою і чутливою шкірою потрібно віддати перевагу лосьйони з захистом до 20 одиниць. Їм рекомендується засмагати 15-20 хвилин.

 • Смаглявим можна придбати лосьйон з 15-одиничної захистом і приймати ультрафіолетові ванни більш тривалий період.

 • Засмаглим від природи «щасливцям» фахівці радять брати засіб з мінімальним ступенем захисту і насолоджуватися сонечком цілу годину.


 • Що віддати перевагу для засмаги - крем або лосьйон - вирішувати вам. Всі засоби випускаються у досить зручних упаковках. Багато воліють тюбики з розпилювачами - засіб наноситься більш економно і рівно.

  Моментальний загар у салоні


  Сьогодні деякі салони пропонують пройти процедуру, яка гарантує моментальний загар і абсолютно безпечна. На тіло з розпилювача наноситься лосьйон, який відразу ж всмоктується і через 5-7 годин починає проявлятися красивим бронзовим відтінком. Процедура безпечна навіть для жінок в цікавому положенні і для діточок. І, якщо після застосування автозагара, більшість незадоволені відтінком, наближеним до морквяного, забрудненим одягом, то в цьому випадку тони дійсно виходять натуральні, а одяг залишається чистою.
  Сходить такий загар також не плямами, а рівно, светлея, як при звичайному засмагу. Ефект зберігається близько 2 тижнів. Плюсом даної процедури є і те, що такий штучний загар не перешкоджає натуральному. Моментальний загар може допомогти підготуватися до сезону, до весілля або іншого важливого торжества або просто відмінно виглядати в будь-який час року. Лосьйони для моментальної засмаги
  Користь лосьйонів
  Т. о., застосовуючи лосьйони для засмаги, ви не тільки отримуєте красивий відтінок шкіри навіть взимку, але і додаткову користь:

 • засоби для засмаги захищають від шкідливої дії ультрафіолету;

 • допомагають не обезвожить шкіру, відповідно захищають від зморшок і в'ялості;

 • засоби для засмаги зазвичай насичені мінералами і вітамінами, тобто вони додатково живлять шкіру, роблячи її гладкою і бархатистою.
 • 19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: