Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Лосьйон для тіла з ефектом засмаги
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Лосьйон для тіла з ефектом засмаги Лосьйон для засмаги з бронзатором стає незамінною річчю не тільки в перші дні відпочинку, але і тоді, коли період сонячних ванн вже давно позаду, і природна засмага поступово почав зникати. Такі лосьйони допомагають шкірі краще виробляти пігмент, і разом з тим надають їй бронзовий відтінок, а іноді і блиск, або ж перламутрове сяйво.
Крем або лосьйон для створення ефекту засмаги не тільки прикрашає шкіру, даруючи їй здоровий рівний колір, але і доглядає за нею, живлячи та зволожуючи, якщо в його складі є вітаміни, екстракти рослин або синтетичні зволожувачі.

«Плюси» і «мінуси» використання лосьйону з ефектом засмаги


У лосьйонів з бронзаторами є свої переваги і недоліки. Наприклад, одне з головних переваг бронза тора, що висувається для тіла в тому, що він практично моментально проявляється: якщо невміло нанести засіб, то це можна виправити, в той час як з автозасмагою повільної дії виправляти помилку вже буде пізно: пігмент проявиться нерівно.
Також бронзатори часто містять світловідбиваючі частинки, які роблять шкіру привабливою: будь-які недоліки - невеликі шрами, нерівності, будуть не так помітні. Але тут може ховатися і недолік кошти, якщо кращий ефект «натуральності». Будь штучний блиск, якими б малими не були блискітки або частинки перламутру, буде помітний при прямих променях сонця. При штучному освітленні вони виглядають більш природно, тому цю особливість потрібно враховувати: якщо бронзатор використовується ввечері, то він буде виглядати натуральніше.
І ще одна головна перевага бронза тора, що висувається для тіла в тому, що насиченість кольору засмаги можна регулювати, наносячи один або кілька шарів. При використанні автозагаров, ефект яких проявляється через день або кілька годин, цього зробити неможливо, тому що власний пігмент виробляється поступово.
З мінусів бронзаторів для тіла можна виділити найголовніший - деякі з них можуть випачкивать одяг в коричневий колір. Також вони швидко змиваються, і якщо не використовувати скраб, то бронзатор може вимиватися «частинами».

Лосьйон з відтінком засмаги  • «Колір літа» від Garnier . Це засіб володіє ніжною текстурою, в міру щільною і нежирної. Воно зволожує шкіру, роблячи її більш гладкою. Його дію можна порівняти з лосьйоном з ефектом поступового засмаги - чим більше часу проходить, і чим частіше воно наноситься, тим насиченіший колір. Однак у цього засобу є досить вагомий недолік, що стосується кольору - він має морквяний відтінок, що вважається фактично браком коштів для цієї категорії.

  • «Summer glow» від Dove . Це зволожуючий лосьйон для тіла з ефектом засмаги - його ефект проявляється поступово, протягом декількох годин. У складі засобу є перламутрові частинки, які відбивають світло, і тому тіло починає сяяти. Колір засмаги, одержуваного в результаті, можна віднести до холодного коричневого відтінку, однак, якщо його використовувати більше 4-5 разів поспіль, то може проявитися морквяний, рудуватий відтінок який говорить про ненатуральності засмаги.

  • «Delic ious self-tanning» від Clarins . Цей крем Лосьйон для тіла з ефектом засмаги бронзового відтінку поєднує в собі і бронзатор, і автозагар . Це засіб наноситься рівномірно з допомогою шпателя, що є в упаковці. Сам крем - ніжного кольору какао, і він спочатку надає шкірі теплий відтінок. Через 5 годин колір починає виявлятися більш інтенсивно. Насиченість засмаги можна регулювати за допомогою кількості нанесень: наприклад, нанесення 2 рази в тиждень дасть легкий відтінок, а 3 або 4 більш насичений. Колір засмаги натуральний, без морквяного відтінку при будь-якому освітленні. Сам крем не має світловідбивних частинок і блискіток, і тому його можна використовувати і вдень і ввечері для будь-якого заходу.
  • 19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
    Читайте також: