Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Лист головного редактора: "Вгору!"
Не Зупиняйся | Технології | Психологія
У дитинстві, ще до статевого дозрівання, я все дивувався умінню татуся створювати проблеми на рівному місці. Наприклад, їдемо ми з Краснодару до Москви на машині. 1500 км — це ж нормальні два дні, з ночівлею де-небудь у Воронежі. Ні, ми подорвемся в 5 ранку, будемо перти по трасі з порушенням швидкісного режиму, кришити бутербродами на торпедо. Доберемося глибокої ночі. Батько ще місяць буде лікувати розкрився радикуліт — зате "всього за день добралися!"

Фото 1 - Письмо главного редактора: "Вверх!" Потім, вже в якості співробітника ділового видання, я дивувався ненаситності російських олігархів. Ну от є у тебе мільярд — навіщо тобі ще шість? Стосовно до окремої людини один мільярд не відрізняється від шести — ні те ні інше фізично неможливо витратити на себе. Їдь у свою шале, їж бурбон з бекасами, колекціонує Бекона. Так ні ж...

Що толку хвалитися спійманим сомом 50 кг? Навіщо витрачати півроку на те, щоб навчитися стрибати на одній руці догори ногами? Варто випускати самий товстий за два роки номер MH, та ще з плакатом всередині, якщо додаткових грошей це не дає, одні витрати? Варто. Потім. Толк є. Нормальний мужик схожий на велосипед — якщо він зупиниться, то завалиться на бік, і все. Нам потрібно рухатися вперед. А краще вперед і вгору. Ставити собі цілі і досягати їх. Неважливо, в загальному, що за мету — заробити мільярд або перетнути Байкал на снігоході влітку. Головне, я знаю, що зараз я крутіше, ніж рік тому.

А ось ти — що ти робиш краще, ніж у минулому жовтні? Нічого? На перший раз прощаю. Конкурс "Книга рекордів MH", підсумки якого ми тріумфально підводимо в цьому номері, стає щорічним. Готуйся — скоро ми оголосимо умови "Книги-2011", і до середини серпня тобі треба буде що-небудь пред'явити. Вухами навчися ворушити, чи що.

Кирило Вишнепольский
.
21 січня 2018 в 11:48  |  Переглядів: 10  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: