Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Лікування псоріазу у дітей. Лікування псоріазу у дітей на Алаколе.
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками


Все почалося в 2009 році, коли у моєї старшої доньки почалися проблеми зі шкірою. Проблема полягала в тому, що облазила шкіра на пальцях рук і тріскалися п’яти. Все це звичайно малоприємно, тим більше для дівчинки. У пошуках вирішення цієї проблеми ми обійшли масу лікарів, але одні розводили руками і казали, що вітамінів не вистачає, інші затверджено говорили, що це псоріаз. Як би там не було, не одне призначене і випробуване лікування не дало результатів. Але в підсумку ми впоралися з цією хворобою, і зараз я пишу цю статтю, просто щоб поділитися своєю історією лікування псоріазу у дітей. Можливо, цей матеріал буде корисний батькам, діти яких хворіють на псоріаз.

Лікування псоріазу у дітей на Алаколе. Лише особистий досвід.

На початку липня 2010 року, вдало випало 3 вихідних дні, і ми вирішили поїхати відпочивати на озеро Алаколь. Це була перша поїздка на Алаколь з дітьми. Гаряче сонце, свіже повітря, солона вода і гладкі розпечені камінчики чорної гальки, якій всипане все узбережжя, — що ще потрібно дітям для щастя? Три дні пролетіли в одну мить, і залишили масу приємних спогадів, про яких ми згадуємо досі, розглядаючи альбом з фотографіями.

Алаколь — солоне озеро в Східному Казахстані, розташоване в 650 кілометрах від південної столиці Республіки Казахстан — міста Алмати. Влітку, вода в озері прогрівається до 25 градусів, а завдяки своєму складу, допомагає багатьом людям позбутися від різних шкірних захворювань, таких як псоріаз і екзема. Інформація про чудесні властивості води озера Алаколь, є на кожному сайті поширює там відпочинок. Чесно кажучи, раніше я, до всіх розповідями про лікування псоріазу у дітей на озері Алаколь і про «чарівність його води», ставився досить скептично.

Коли ми їхали на Алаколь, ми не переслідували мети вилікувати псоріаз у дітей, ми про це навіть не думали. Це була, просто, невелика поїздка — пригода, для того, щоб зробити життя дітей не такий прісної. Намети, рибалка, і історії біля багаття, вообщем справжній похід, тільки хіба що не пішки. Ну подумайте, що зараз у дітей за дитинство, комп’ютер, телевізор, ну і іноді у дворі з друзями пограють, і ми ще дивуємося чому вони так часто хворіють, а тут таке захоплюючу подорож.

Мої дівчата були в захваті. Вдень дітей важко було змусити вилізти з води, а коли це вдавалося зробити вони лягали на гарячі рівні камінчики. Користь такого відпочинку для дитячого імунітету — безперечна. До всього іншого, озеро Алаколь розташоване далеко від великих населених пунктів і напевно тому, до цих пір збереглося чистим.

Як це ні дивно, але після цієї трьох денної поїздки, про псоріаз ми просто забули, від нього не залишилося і сліду. Всі мої погляди, щодо «чарівної» води Алаколя змінилися, тепер я точно знаю, — лікування псоріазу у дітей на Алаколе — це не міф.

Відпочинок та лікування псоріазу у дітей

 Для тих батьків, які вирішать спробувати лікування псоріазу у дітей на Алаколе, хочу зауважити, що процес лікування буде досить приємний вашим діткам. Принцип його полягає в тому, що ви просто відпочиваєте, купаєтеся і засмагаєте, а повертаєтеся додому відпочилі і що саме головне, здоровими.

Принаймні, в нашому випадку було саме так, і я від усієї душі бажаю, що б ваші дітки теж змогли вилікуватися.

Єдине, що хотілося б відзначити, що для отримання належного ефекту, фахівці рекомендують відпочивати на Алаколе не менше 10 днів. Дотримуватися цього чи ні, вирішувати вам.

 

15 січня 2018 в 12:13  |  Переглядів: 12  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: