Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Лежанка для собаки своїми руками - як зробити
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Лежанка
Перш ніж заводити домашнього улюбленця, потрібно багато чого продумати. Як і у кожного члена сім'ї, собака повинна мати власне місце, де вона може відпочити. Мало хто знає, як зробити лежанку для собаки своїми руками, тому найчастіше купують в магазині за чималою ціною.

Як зшити лежанку для собаки


'Лежанка
Якщо ж Ви не бажаєте купувати для собаки лежанку або просто хочете проявити так свою любов і умілість рук, просто необхідно зробити її власними руками. Тема нашої статті - лежанка для собаки своїми руками майстер клас . Для цього Вам знадобляться матеріали, які є у кожного в будинку, і трішки фантазії.
Можна скористатися двома способами виготовлення лежанка для собак своїми руками.

М'яка лежанка для собаки своїми руками з тканини, майстер клас


'Лежанка


В першу чергу для створення лежанки для собак своїми руками знадобиться тканина такого розміру, щоб собака могла на ній легко поміститися. Виріжте два прямокутника. Візьміть поролон (не товщі 5 сантиметрів) і обшийте його приготовленої тканиною. Звичайно ж, краще взяти натуральну тканину, без синтетичних добавок.

Як зробити лежанку для собаки своїми руками


Якщо у Вас собака має темну шерсть, то виберіть тканину коричневих і чорних відтінків. Для улюбленців зі світлою шерстю підійде тканина майже будь тонів. Можна використовувати для лежанки для собак своїми руками тканина ворсистою поверхні. Ефектно буде підібрати тканину лежанки під загальний інтер'єр в кімнаті або під кольорову гамму. При бажанні можна вишити на лежанці кличку тварини. Щоб прикрасити собачу лежанку, потрібно використовувати різноманітні бантики або мотузки.
'Лежанка

Тверда лежанка для собаки своїми руками, майстер клас з дерева


Лежанка для собаки своїми руками виготовляється також з дерева. Тут теж треба враховувати розмір, щоб собаці було зручно. Виріжте з дерев'яної дошки прямокутне дно достатнього розміру. До нього прикріпіть бортики з такого ж дерева, які повинні бути не вище 15 сантиметрів.
Після цього до лежака потрібно буде прикріпити ніжки (це повинно бути зроблено дуже якісно, адже в іншому випадку лежанка буде розгойдуватися, а собаці в ній буде некомфортно).

Місце для собаки своїми руками


На дно лежака постеліть міцний і товстий шматок матерії, на якому собака може без труднощів поміститися. Якщо у Вас виникне бажання витратити на місце для собаки своїми руками трохи більше часу і сил, то дерево можна буде пофарбувати. Вітаємо, лежанка для собаки своїми руками готова!

Головне в майстер класі " як зшити лежанку для собаки " - це щоб ваша робота припала до душі домашньому улюбленцю.
Пам'ятайте про те, що місце для собаки своїми руками або в машинці (якщо її розмір допускає) потрібно періодично прати. Якщо ж Ви ніяк не визначитеся, який лежак зробити, зайдіть в зоомагазин і посміться, скільки ідей можна втілити своїми руками в життя!
Ми Вам розповіли, як зробити лежанку для собаки своїми руками в домашніх умовах.

Лежанка для собаки відео


На цьому відео показано, як зробити лежанку для невеликої собаки своїми руками.
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: