Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Лазерна епіляція: протипоказання і наслідки
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Лазерна епіляція: протипоказання і наслідки У теплу пору, коли сонечко світить яскраво і в моду входять легковажні короткі спіднички і відкриті босоніжки, так хочеться похвалитися самими стрункими гладкими ніжками. Подруги, часом, можуть порадити багато різних процедур, наприклад, лазерну епіляцію. Тільки от чи варто довірливо вірити всьому, що розповідають ваші, навіть самі близькі, знайомі? Може дана процедура і зовсім небезпечна. Лазерна епіляція - протипоказання і наслідки - ось про що ця стаття, яка допоможе вам визначитися з вибором.

Що таке лазерна епіляція?


Чим же лазерна епіляція відрізняється від всіх інших видів видалення небажаного волосся? Використанням новітніх технологій, завдяки яким фолікул руйнується волоска з-за виник нагрівання шкіри лазером. Навіть з першого сеансу ефект помітний неозброєним поглядом, а після декількох процедур можна позбутися від волосся практично назавжди

Опис процедури лазерна епіляція - протипоказання і наслідки - все, про що потрібно знати перед записом


Лазерна епіляція буває кількох видів, залежно від довжини випромінюваної хвилі, енергії і посилає імпульсу, а також системі, яка сприяє швидкому охолодженню шкіри. Дуже важливо вивчити, що таке лазерна епіляція, протипоказання та наслідки її з дерматологом.

Протипоказання

Алергія.
Гіпертрихоз (надмірно інтенсивний ріст волосся на тілі), а особливо термальних і пушкового. Може бути багато волосся у деяких національностей або просто це явище може передавати у спадок.
Вагітність, з-за можливої пігментації шкіри.
Ранки або інші запалення на шкірі.
Онкологічні або гострі інфекційні захворювання.Наслідки та рекомендації по догляду за шкірою після епіляції

Шкіра може трохи запалитися і навіть почервоніти після процедури, тому варто використовувати спеціальні противоожоговие засоби - креми та спреї, які пом'якшать шкіру.
Обов'язково влітку, перебуваючи під сонцем, наносите на шкіру захисний засіб з високим spf фактором.
В цілому, процедура дуже безпечна, якщо, звичайно, якісне обладнання. Але все ж до деяких не дуже приємним відчуттям після будьте готові.
Не варто після процедури пару тижнів засмагати і ходити в лазню або сауну.
Хворобливих відчуттів після повторних сеансів практично не спостерігається.Ось, власне, і все. Тепер ви знаєте все про такому способі видалення волосся, як лазерна епіляція: протипоказання і наслідки вивчені, і ви можете сміливо йти в косметичний салон за абсолютно гладкими ніжками і повною свободою від бритв.
18 січня 2018 в 20:55  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: