Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Лак для волосся
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Лак для волосся Лак для укладання волосся - незамінний засіб кожної жінки, адже завдяки йому ми можемо формувати практично будь-яку зачіску і доводити її до досконалості.
Кошти цієї категорії дозволяють дівчатам зберігати привабливий зовнішній вигляд довгий час, а також проводити маніпуляції не тільки за формою, а й кольором. Сьогодні існує величезна різноманітність лаків для волосся, і в цій статті ми розглянемо основні види цього засобу.

Склад лаку для волосся


Будь лак містить у собі речовини, які негативно впливають на структуру волосся. Однак у залежності від якості, і, відповідно, складу засобу, згубний вплив на локони можна значно зменшити.
Отже, краще всього, якщо лак не містить спирту. На жаль, більшість фіксуючих засобів містять цей інгредієнт, який підсушує волосся і надалі робить їх тьмяними. Спирт використовується в лаку в якості розчинника, і саме він робить властивості лаку ефективними. Оскільки цей інгредієнт не є дорогим і до того ж робить лак ефективним, то виробник рідко відмовляється від його використання.
Також в лаку містяться:

 • Пропелент . Він дозволяє засобу розпорошуватися.

 • Пластифікатори . Зберігають рухливість волосся при фіксації.

 • Плівкоутворювачі . Фіксують волосся.


 • Який лак краще вибрати?
  Краще всього використовувати професійний лак для волосся, оскільки в цьому випадку виробник найчастіше не економить на інгредієнтах і часто додає речовини, що підтримують здоров'я волосся.
  Якщо лак містить хоча б один з наступних інгредієнтів, на ньому можна зупинити вибір:

 • гліцерин ;

 • бензофеон;

 • пантенол;

 • бетаїн;

 • эластес.


 • Всі ці інгредієнти допомагають захистити волосся від шкідливого впливу навколишнього середовища і зменшити згубний вплив спирту.
  Компанія Мольтобене випускає лак без спирту, і це є його основною перевагою. На жаль, за здоров'я волосся потрібно платити низькою якістю фіксації волосся: з таким лаком волосся не тільки швидко втрачають форму, але і сильніше брудниться.
  Інша компанія, яка займається виробництвом професійної косметики для волосся Лонда, випускає лак різного ступеня фіксації із вмістом спирту. Цей лак при постійному використанні псує структуру волосся, однак це легко компенсується регулярним використанням відновлюють і живильних масок. Основним плюсом цього засобу є надійна фіксація і тривале збереження привабливого вигляду зачіски. Волосся з ним брудниться менше, ніж при використанні безспиртового лаку.

  Види лаку для волосся


  Спочатку всі лаки для волосся класифікуються за ступенем фіксації: лак для волосся сильної фіксації використовують тільки для створення урочистих зачісок, які повинні тривалий час зберігати свою форму. У повсякденності жінкам рекомендується використовувати лак середньої або легкої фіксації.
  Гіпоалергенний лак для волосся
  Для тих, хто схильний до алергічних реакцій рекомендується використовувати лак для волосся без запаху, тому що саме віддушка часто стає причиною алергії.
  Лак для обсягу волосся
  Сьогодні існують лаки не тільки для фіксації, але і для обсягу волосся. Такий лак для волосся створює еластичну фіксацію, яка не обтяжує волосся. Локони одягаються в спеціальну плівку, яка лише злегка фіксує волосся, дозволяючи їм вільно рухатися. Цей лак використовують для створення природних зачісок з недбалими локонами і «випадково» випали пасмами.
  Рідкий лак для волосся
  Така форма лаку - найпоширеніша. Щоб продовжити укладання, необхідно дочекатися, щоб він висох, і до того ж, його не можна наносити на вологі волосся.
  Сухий лак для волосся Лак для волосся
  Цей вид лаку менш поширений, проте він більш корисний для волосся з-за свого складу. Сухий лак дає середню фіксацію, але його перевага в тому, що його можна наносити і на вологе волосся. Використання цього засобу протягом дня дуже зручно, тому що чекати, поки лак висохне, не доводиться.
  Відтіночний лак для волосся
  Це дивовижне засіб підходить для тих, хто любить експерименти: контурний лак дозволяє змінити відтінок волосся до наступного миття голови, що робить його актуальним для маскарадів і тих дівчат, які не можуть визначитися з вибором кольору волосся перед фарбуванням.
  Лак для волосся з блискітками
  Лак для волосся з блискітками характеризується тим, що крім своїх фіксуючих властивостей, він прикрашає волосся блисками, які можуть бути різного кольору і величини. Він актуальний для вечірок та інших свят, де велика кількість блискіток доречно: наприклад, на Новий рік і Хеллоуїн.
  19 січня 2018 в 14:52  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: