Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Квіти з салфеток
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
Квіти з салфетокКоли необхідно оригінально отсервировать і прикрасити святковий стіл, всі засоби хороші. В особливості, якщо можна використовувати на перший погляд звичайні підручні матеріали, такі як серветки. Самі по собі вони ніяк не прикрасять стіл, але от якщо зробити з них незвичайні квіти, то вийде вже зовсім інший результат, до того ж, ще й досить дешевий.

З цього матеріалу можна зробити безліч варіацій квіточок, комбінуючи серветки різного кольору, текстури і тому подібне. Найкрасивіше виглядають троянди-квіти з серветок. Та й зробити їх вийде у кожного. Саме їм і присвячений наш урок.

Троянда-півонія для сервірування столу


Для роботи вибирайте більш щільні серветки, вони краще тримають форму, а складки в місцях згинів залишаються більш чіткими. На одну троянду знадобиться п'ять серветок. Якщо хочете підвищити її обсяг, використовуйте вирізки різного розміру, і не п'ять, а, скажімо, 7-10. Також можна і чергувати матеріал різних відтінків. Приміром, білий, як основний і будь-який інший, як акцентний.

'Квіти

Обріжте краї так, як зазначено на фото. Складіть кожну серветку в гармошку і зв'яжіть посередині, використовуючи для цього звичайну нитку. Обріжте злегка кінчики, щоб зробити їх рельєфними і нерівними, імітуючи пелюстки півонії. Після цього розправте суцвіття-пелюстки, тільки не розгладжуйте, нехай лінії в місцях згинів залишаються.

'Квіти

Далі, починайте збирати суцвіття в одну композицію, складаючи їх разом і фіксуючи за хвостики ниток. Для того щоб виріб вийшло більш щільним, підстави пелюсток можна склеїти або обв'язати стрічкою.

'Квіти

'Квіти

Також до тильній стороні готового півонії, на ваш розсуд, можна приклеїти кільце з того ж матеріалу, що просовується їдальня серветка або столові прилади.

'Квіти

Крім цього, готове прикраса такого роду прекрасно доповнить зовнішній вигляд свічників, прикрасить ніжки келихів і так далі.

'Квіти
18 січня 2018 в 11:05  |  Переглядів: 12  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: