Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Кулінарія
Більшість чоловіків піддаються стереотипам, що жінка повинна готувати вдома. Хоча, насправді, за статистикою виявлено, що найкращі кухарі – це чоловіки. Але тут вже проти системи не підеш, з самого початку становлення людини розумної, ситуація склалася таким чином, що саме жінка відповідала за смачну їжу в будинку.
Багато дівчат просто-напросто не люблять готувати. Звичайно, положення виправить страви з ресторану або, на худий кінець, харчування у мами. Але в кінцевому підсумку будь-який нормальний чоловік захоче побачити поруч з собою господиню будинку.
Якщо ви далекі від такого поняття, як кулінарія, навчитися ніколи не пізно. Продається маса книг з приготування різних страв, майстер-класи в інтернеті, навчальні відео. Там ви знайдете уроки на будь-який смак, від приготування бутерброда до екзотичних страв, назви яких ви навіть не чули.
Для сімейних відносин корисно іноді залучати до приготування їжі та чоловіка. Він не повинен вважати, що це так легко, як здається на перший погляд. Попросіть його почистити картоплю, порізати овочі або розділити на шматки рибу. І обов’язково похваліть його за це! Вести побут удвох досить захоплююче заняття, тільки не кожен чоловік погодиться на це, тому що в їх свідомості укладена чітка позиція щодо місця жінки в будинку.
Багато молоденькі дівчата, ще не пізнали смак сімейного життя, вважають, що вміє готувати жінка – це жінка з пишними формами, розпатланим волоссям і брудним халатом. Але при бажанні час можна знайти не тільки побут, але і на саму себе, тим самим розвіявши стереотип про хорошої господині.
Небажання дівчат вставати до плити часто викликає конфлікти у подружніх пар. Для того щоб жінка все-таки прийняла факт приготування їжі, як даність, чоловік повинен тактовно пояснити своїй обраниці, що він її не сприймає, як служницю, а любить її, тому іноді допомагати по дому, щоб уникнути небажаних сварок. Тим самим у вашій родині будуть теплі і довгі стосунки.
сьогодні о 14:17  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: