Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Крокуси до 8 березня
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

Що таке крокуси?

3На початку весни у багатьох магазинах міста або в інтернеті можна побачити оголошення про продаж крокусів.І у більшості людей виникає питання – що таке крокуси? Відповідь проста.Крокуси – це ніжні весняні квіти, улюблені жінками.А для деяких крокуси – перший ознака настання весни, так як починають цвісти вони в самі перші місяці цього часу року.

Тому багато жінок прагнуть виростити свої крокуси до 8 березня, щоб свято було наповнене яскравими квітами.Цікава стаття на тему 8 березня: Смішні сценки на 8 березня для корпоративу

Крокуси до 8 березня

Виростити ці чудові квіти досить нескладно, потрібно лише знати деякі правила.

Поради по розведенню крокусів:

 • 2Грунт для посадки крокусів повинна бути родючою, для цього спочатку потрібно її добре підготувати – глинистий грунт додати невелику кількість піску або золи, а також удобрити (добрива повинні містити велику кількість калію і фосфору).
 • Грунт повинен бути досить зволожена, але варто уникати занадто рясного поливу.
 • Крокуси дуже люблять світло, тому висаджувати їх краще всього в тому місці, де досить хороше освітлення.Якщо крокусам вистачає світла, то квіти будуть більш великими і дуже красивими.

Покрокове керівництво: як виростити крокуси до 8 березня

 1. Щоб крокуси цвітуть ранньою весною, необхідно садити їх на самому початку осені – на початку вересня.
 2. Підготуйте грунт – додайте в землю золу і добрива (наприклад, компост).На клумбі або в горщику слід зробити дренаж, щоб не відбувався застій води – він може погубити чутливе рослина.
 3. Великі цибулини крокусів слід висаджувати на глибину близько 10 сантиметрів, а дрібні – близько 5.Також зверніть увагу на грунт, якщо вона досить легка, можна дещо поглибити цибулини в грунт.Відстань між рослинами повинна бути 5-10 сантиметрів.

  4

 4. Після посадки крокуси рекомендується помістити в прохолодне місце з температурою +9С на 15 тижнів (зазвичай розміщують їх в підвалі або холодильнику).Протягом всього періоду потрібно не забувати помірно поливати, не допускаючи застою води, щоб не допустити загнивання цибулин крокусів.
 5. Коли паростки досягають висоти 3-5 см, крокуси необхідно помістити в тепле приміщення, при цьому потрібно враховувати, що зміна температури має статися поступово.Для цього досить на новому місці поставити горщики на підлогу на пару днів, а вже потім перемістити, наприклад, на підвіконня.
 6. Щоб квіти розпустилися саме до 8 березня, слід стежити за їх ростом і температурою в приміщенні.Чим вище температура, тим швидше зацвітуть крокуси.Тому, якщо крокус досить швидко почав зростати, а до 8 березня ще далеко, то слід знизити температуру в приміщенні, для цього достатньо відкрити вікно.Якщо ж крокус, навпаки, майже не збільшується в розмірах, варто збільшити температуру.Таким чином можна досягти розквіту безпосередньо до 8 березня.

Виконавши всі перераховані умови вирощування, ніжні квіти крокусів порадують вас в самий перше весняне свято – 8 березня.Спробуйте самі виростити ці весняні квіти у себе в квартирі!

.
20 січня 2018 в 17:20  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: