Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Крем від засмаги
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Крем від засмаги Літо не лише дарує нам радість від теплих днів, від світлосяйного сонця, але і таїть у собі небезпека отримання опіків. Червоний колір шкіри свідчить не тільки про те, що її пора мазати спеціальними захисними засобами, але і про те, що шкіра пошкоджена. Для того, щоб цього не допустити, індустрія косметології пропонує безліч засобів.

Для чого і для кого потрібен крем від засмаги?


Крем від засмаги необхідний білошкірим людям, блондинам, людям з чутливою шкірою і тим, які просто не хочуть ставати «шоколадками» з якої-небудь причини. Сонцезахисним засобом, в принципі, повинні користуватися абсолютно все, але, в залежності від кольору і типу шкіри існує кілька ступенів захисту. Враховуючи особливості свого епідермісу, ми і вибираємо рятівний тюбик. Всупереч поширеній думку, що сонце - це друг, можна сказати про світило і зворотне. Воно сушить шкіру, а надмірне ультрафіолетове випромінювання викликає зміни, іноді необоротні, в глибоких її шарах. Результатом є лущиться, зморшкувата, стара, в'яла шкіра. Особливо необхідно в спеку наносити крем від засмаги для обличчя - шкіра цієї частини нашого тіла найбільш схильна до пошкоджень. І не тільки блідолицим дівчатам потрібно користуватися захистом. «Белоснежкам» і мулаткам можна користуватися засобом «Флоресан»- воно не тільки захищає, але і володіє відбілюючим ефектом.

Крему для особливих категорій людей


Особливо уважно слід підходити до вибору крему проти засмаги для дітей. Для смаглявих дітлахів достатньо буде найменшою мірою захисту (SPF 5-15), для бледненьких дітей краще прихопити крем з високим захистом (30 і вище). Звертайте також увагу на інші характеристики, наприклад, є засіб вологостійким. Малюки люблять побовтатись у воді і витягувати їх звідти кожні 5 хвилин, щоб намазати знову - Крем від засмаги не найкраща ідея. «Моє сонечко» - недорогий, ефективний препарат для здорового засмаги ваших чад.

Для людей, яким протипоказано засмагати, але немає можливості зовсім не перебувати на сонці, підійде крем від засмаги з ppd. Такі засоби володіють особливою ступенем захисту від різних видів ультрафіолетових променів. Саме крему з ppd запобігають старінню шкіри, не допускають опіків, навіть непомітних, мають додаткові фільтри захисту. Одним з таких ваших вірних захисників може стати захисний крем-стік "Simply White" (PPD 15).
19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: