Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Крем-ліфтинг для обличчя
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Крем-ліфтинг для обличчя Крем-ліфтинг створений для корекції овалу обличчя. Його необхідно використовувати або після 40 років, або раніше, якщо овал почав змінювати форму в більш ранньому віці. Спочатку крему з подібним ефектом з'явилися у виробників не дорогої косметики, і, в основному, являли собою звичайний маркетинговий хід. Але цю ідею підхопили виробники більш якісної продукції, і в деяких з них вийшло створити справді вартісні продукти, які залишають бажаний ефект.

Крем-ліфтинг для обличчя - рейтинг


Щоб визначити найкращий ліфтинг-крем для обличчя, знадобилося дізнатися відгуки користувачів, які оцінювали якість продукту, відсутність або наявність побічних ефектів, ціну, а також обличчясті відчуття - приємні чи неприємні, які залишав крем. Можна з упевненістю сказати, що в сукупності відбувалася оцінка співвідношення «ціна-якість».
1 місце - крем-ліфтинг для обличчя від Шанель le Lift
Цей крем від Шанель має один єдиний недолік - високу ціну. Незважаючи на те, що в його складі типові для кремів інгредієнти - спирт, диметикон, гліцерин і вода, крем залишає приємні враження, оскільки комфортний для шкіри. Вона не потребує додаткового зволоження, якщо використовується цей крем, а це значить, що нагодована вологою шкіра не змусить чекати відмінного результату при тривалому застосуванні.
2 місце - Живильний крем-ліфтинг для обличчя від Мірра
Ця марка спеціалізується на створенні якісної косметики, що містить натуральні інгредієнти. Для багатьох може стати відкриттям те, що екстракти листя малини, квітки липи, абрикосове масло, масло іланг-ілангу , вітамін С і інші 10 натуральних інгредієнтів здатні підтягнути овал обличчя, і перевірити це не становить праці, адже відгуки про нього чудові.
3 місце - Омолоджуючий денний крем-ліфтинг для обличчя від Натура Сиберика
Ще одна «натуральна» компанія - Натура Сиберика - надає можливість переконатися в дієвості натуральних трав. Крем досить щільний по консистенції, але на шкірі практично не відчутний, на відміну від багатьох інших ліфтинг-креми. Результат підтяжки можна помітити вже через тиждень після використання.
4 місце - Денний крем-ліфтинг для обличчя від Гарньєр
Не тільки дешевизна цього засобу накладає позитивний відбиток на його оцінку. Цей крем містить Про-Ретинол, який Крем-ліфтинг для обличчя сприяє глибокому зволоженню шкіри, що робить її гладкою, ніжною і дарує кілька років молодості.
5 місце - крем-ліфтинг для обличчя від Лореаль Revitalift
Знаменита серія Revitalift від Лореаль отримує неоднозначні оцінки, серед яких як вкрай позитивні, так і вкрай негативні. Revitalift відноситься до однієї з ефективних ліній для зрілої шкіри, і, ймовірно, відсутність натуральних компонентів зіграло свою роль в оцінці цього продукту. Багато жінок помітили значне зменшення навіть глибоких носогубних складок після тривалого використання крему.
19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: