Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Крем для обличчя взимку
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Крем для обличчя взимку Шкіра обличчя відрізняється ніжністю, і це її незаперечний плюс. Але така позитивна особливість шкіри обличчя таїть в собі і недолік, коли на вулиці розгулюється поривчастий вітер, а градусник показує цифру нижче нуля.
Коли потрібен зимовий крем?
Мороз і сніг - справжнє випробування для шкіри, адже під їх впливом вона зморщується, втрачає еластичність і навіть може проявити кілька дрібних зморшок. Якщо до негоди додається холодний і сильний вітер, то в результаті можна отримати лущення і пересихання. Так з року в рік, зовсім непомітно відбуваються процеси, які прискорюють передчасне старіння, якщо в цей період не надавати шкірі належну увагу з допомогою захисних і зволожуючих кремів.
Зимовий крем для обличчя може бути двох типів - той, який застосовується щодня, і той, який припасений для особливих випадків, коли шкірі необхідно додаткове харчування. В якості щоденного крему підходять захисні і зволожуючі креми, а живильний крем потрібен, коли мороз залишив на шкірі свій слід у вигляді почервоніння, зморщування і лущення.

Захисний крем для обличчя взимку від Mirra і Lancome


Компанія Mirra при створенні косметичних продуктів приділяє особливу увагу оздоровленню шкіри. Тому вона має окрему лінію, присвячену захисту шкіри від несприятливих факторів навколишнього середовища, в якій можна знайти як сонцезахисні засоби з різним фактором захисту, так і крем для шкіри для зимового часу.
Зимовий захисний крем для обличчя називається «Кріопротектор», який сприяє відновлення бар'єрної функції шкіри. Він допомагає їй адаптуватися до мінливих погодних умов, а оскільки мається на увазі використання в зимовий час, то за своєю консистенцією крем досить щільний, але не жирний. Головна особливість крему - трав'яні екстракти, які активізують захисні функції шкіри, прискорюють кровообіг і зволожують, затримуючи вологу в клітинах.
Імунний статус шкіри поліпшується з допомогою екстракту прополісу , а жирні кислоти допомагають вологи не витрачатися.
Крем рекомендується використовувати в якості денного зволожуючого засобу.
Ще один ефективний крем для обличчя для зимового догляду розроблений компанією Lancome Bienfait Multi-Vital. Він сприяє посиленню захисних механізмів шкіри, завдяки чому знижується ймовірність почервоніння і лущення.

Зволожуючий крем для обличчя взимку від Clinique


Оскільки зима буває не тільки суворою, але і в міру м'якою, можна знайти засіб, який буде захищати шкіру, а підтримувати її нормальний стан. Необхідність цього крему в першу чергу у тих дам, які не люблять використовувати щодня щільний крем, і тому, коли в ньому немає необхідності, потрібно знайти гідну заміну на більш теплі деньки. Крем для обличчя на зиму, яка не відрізняється суворими погодними умовами, є у бренда Clinique - Comfort on Call Tested Relief Cream. Цей крем призначений для пом'якшення і заспокоєння чутливої шкіри. Він може зняти роздратування і навіть відновити потріскану шкіру.
Крем для обличчя взимку

Живильний крем для обличчя взимку від Matis


Зимовий живильний крем необхідний для використання в якості «швидкої допомоги». Якщо крему для щоденного застосування не змогли зберегти зволоженість шкіри, і вона з якихось причин покрилася шорсткостями, створює відчуття стягнутості, то в цьому випадку необхідний жирний живильний крем , який наносять на ніч після використання відновлювальної маски.
Одним з представників таких кремів є SOS Nutrition від Matis. Цей крем можна використовувати не тільки взимку - при першому спостереженні проблеми з шкірою слід його використовувати, тому що він живить, зволожує і відновлює шкіру. В його склад входять натуральні компоненти - ромашка і вербена, які знімають запалення і заліковують мікротріщинки.
19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: