Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Корпоративні вечірки
Ось і настає довгоочікуване свято. Корпоратив зближує колектив, на роботі буває важко знайти спільну мову, або познайомиться ближче з колегами. Неформальна обстановка зближує і дозволяє дізнатися краще людей, з ким ви працюєте.
Корпоративні вечірки бувають приурочені до свят офіційним, наприклад, Новий рік, 8 березня, 23 лютого. Бувають на честь професійного свята, наприклад, день будівельника, день бухгалтера, день нафтовика. Або ж підставою може бути свято всередині фірми, такий як день народження фірми або ювілей.
Святкування проходять зазвичай у ресторанах, кафе, іноді в самій фірмі накривають стіл. Всі приходять ошатні. З приводу подарунків зазвичай йде домовленість. Є такий варіант, що пишуть імена всіх співробітників на папірці, і кожен витягує одного випадковим чином і дарує йому подарунок. буває преміювання кращих працівників за результатами роботи.
Бувають організації, де запрошують не тільки працівника, але і його дружина.
Це дуже зручно, тому що в сім’ї співробітника можуть виникнути конфлікти і розбіжності, якщо він піде веселитися, а друга половина буде обривати дроти і чекати, коли він прийде додому. Але якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, що запрошують тільки одного співробітника, як повестися в цій ситуації?
сьогодні о 14:37  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: