Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Кондиціонер для вій
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Кондиціонер для вій Всім відомо, що красиві, довгі вії здатні перетворити не тільки погляд, але і все обличчя. Вираз обличчя при довгих, завитих віях стає більш виразним і жіночним.
Для цих цілей жінки використовують різні туші, які, за словами виробників, подовжують, завивають і роблять товщі кожну вію. Однак накладати кілька шарів туші не дуже зручний варіант за їх подовження, тому що грудочок і осипаний в цьому випадку не уникнути. В результаті, прагнучи до краси, жінка спотворює свій макіяж.

Навіщо використовувати кондиціонер для вій?


Більш практичним і далекоглядним підходом до цього питання можна вважати правильний догляд, а саме - використання кондиціонера не тільки для росту вій, але і їх зміцнення.
Останнім часом на слуху все частіше з'являються ці кошти - косметичні компанії нарешті зрозуміли цю потребу жінок, і випускають засоби в зручних флаконах і з хорошим складом, який дійсно покращує структуру вій .
Сьогодні зміцнювальних кондиціонерів для вій не так багато, як видів тушею, кремів для обличчя, але, тим не менше, вибір є. На крайній випадок, якщо готові засоби видаються малоефективними або незручними, то можна зробити своє, за обличчястим рецептом.

Кондиціонери для вій від виробників


Для початку розглянемо кондиціонери, які нам пропонують косметичні компанії.
Наприклад, продукція фірми Оріфлейм досить популярна, і це обумовлено правильним співвідношенням ціни та якості продукції. Вона випустила кондиціонер для вій, який спрямований на їх зміцнення.
До складу кондиціонера входить біотин і ліпосоми, які сприяють регенерації клітин, і, відповідно, зростанню вій. Вітамін В5 допомагає зміцнити структуру волосків, і при тривалому використанні це позитивно позначається на товщині війок.
Виробник рекомендує використовувати цей кондиціонер як основу під туш, однак це може бути незручним для тих, хто користується тушшю для обсягу, тому що вона лягає товстим шаром, а разом з кондиціонером такий макіяж може вийти неакуратним. Це один з мінусів кондиціонера - з них можна використовувати лише звичайну або подовжуючу, або ж завивающую туш. Надмірне переобтяження вій різними засобами призводить до їх ламкості і доцільність такого використання зміцнювальний засіб прирівнюється до нуля.
Набагато мудріше в цьому сенсі вчинила компанія Мері Кей , випустивши окремі засоби - для відновлення вій і основу під туш.
Lash and Brow Building Serum від Мері Кей призначена для відновлення не тільки вій, але і брів. До її складу входять амінокислоти, які є будівельним матеріалом для кератину, що входить до складу війок. Також Lash and Brow Building Serum містить пептиди, зміцнюють волосяні фолікули.
З мінусів цього засобу можна відзначити незручний спонж для нанесення: щіточка дозволяє рівномірно розподіляти рідина, а спонж вимагає розподілу з допомогою пальців.

Як зробити кондиціонер для вій самостійно?


Зробити кондиціонер для вій можна і своїми руками. Для цього потрібно взяти рицинова олія, а також рідкі вітаміни Е і А. У вітамінний комплекс можна додати В5 проте це не обов'язково.

 • Потрібно взяти 5 ст. л. касторової олії.

 • До масла додати 4 краплі вітаміну Е і 3 краплі вітаміну А.

 • Змішати інгредієнти, а потім за допомогою шприца влити суміш в чистий флакон для туші.

 • Наносити засіб потрібно щодня перед сном. Кондиціонер для вій


 • Термін зберігання цього засобу - 3 тижні. Переваги його в тому, що воно зроблено з відомих інгредієнтів, які нешкідливі і не містять силікони.

  Як користуватися кондиціонером для вій?


  Кондиціонер для вій потрібно використовувати не довше 2 місяців. Після цього періоду варто зробити перерву, щоб вії не звикли до такого «допінгу», і самостійно росли щільними і довгими.
  Найкраще залишати кондиціонер на всю ніч, а вдень відмовитися від його використання, щоб не зіпсувати макіяж.
  19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: