Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Компліменти папі
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Найголовніші люди в житті будь-якої людини — це його рідні.Поки людина не завів свою сім'ю, найріднішими і улюбленими для нього є батьки.А як тільки він обзаведеться сім'єю, то до цим двом людям додаються діти.Нічого немає ріднішої кровних уз.Тільки батьки і рідні діти будуть любити вас по-справжньому просто за те, що ви є.Саме вони допоможуть у скрутній ситуації і ніколи не кинуть.Головне, не забувати своїх батьків, коли заведете свою сім'ю і вміти бути вдячним за те, що вони вам дали.

Компліменти папі

15На жаль, у більшості молоді увійшло в звичку, що батьки зобов'язані допомагати і після того, як діти пішли працювати.А здавалося б, вже ставши на ноги діти, повинні допомагати своїх батьків, робити приємні подарунки.Але не завжди є фінансова можливість допомогти батькам.

Або дитина ще перебуває на утриманні в батьків, а хочеться зробити приємне.Як же тоді бути?

 1. 17Будь-яка людина радіє, коли його дякують і роблять компліменти.Але робити їх треба від душі, а не з лестощів.Якщо чужій людині такі слова захоплення кажуть, щоб отримати вигоду, то рідним батькам говорять, тому що так відчувають.
 2. Необов'язково чекати приводу, щоб подякувати, скажімо, свого тата. Зробіть батькові комплімент, акцентуючи увагу на тому, що він зробив сьогодні.Наприклад, помив за собою посуд або зробив вечеря.Скажіть, що приємно здивовані, і він вам допоміг, надавши вільний час вам або звільнивши маму після робочого дня.
 3. Також можна зробити комплімент татові з приводу його зовнішнього вигляду і доброго настрою.
 4. А якщо у тата свято, то тут потрібно бути щедрим на компліменти і головний комплімент — це його діти і його дружина.Яка у нього хороша сім'я, яка завжди постоїть один за одного.А яка дружина красуня і які здорові і розумні діти ростуть.Хваліть тата, але при цьому не лукавте.
 5. Ще цікава стаття на тему батьків і дітей: Будь дітей більше люблять батьки?

Вітання папі у віршах

14На якийсь урочистий свято прийнято придумувати мова.А чим день народження тата або просто день, проведений з ним, не торжество? Адже так мало в наш час днів, коли діти можуть провести з батьками.Спочатку батьки працюють, а діти ростуть.

 

Потім дитина покидає батьківський дім і починає будувати своє життя.А часу для зустрічей все менше.Звичайно, татові буде приємно чути слова подяки, похвали, але от якщо придумати для свого улюбленого батька вірш.Його тато буде зберігати всю свою життя.Оформіть придумані рими на папері, прочитайте і потім вручіть батьків як грамоту.

Що ж можна написати в ньому?

Почати можна зі слів подяки, що саме він і мама дали вам життя.Далі розкажіть, як він чудовий батько, скільки допомагав вам, ні в чому не відмовляв.І навіть ставши дорослим, ви завжди можете на нього розраховувати.Він — приклад для наслідування.Якщо з фантазією зовсім погано, то можна знайти в інтернеті рими на дану тему.Просто трохи перефразуйте.Вкладіть душу в ці рядки, а не просто скопіюйте та прочитайте.

Поради, як привітати папу

А чи потрібен взагалі привід, щоб привітати рідну людину?

 1. 10Це вже залежить від настрою, фінансових можливостей, віку і відносин людей.
 2. Якщо ви вирішили привітати свого тата з приводом чи без приводу, то визначся що хочете йому подарувати і як привітати.
 3. Не потрібно робити дорогий подарунок, якщо немає грошей.
 4. Якщо онуки дарують подарунок, то його можна зробити своїми руками.Дрібничка, сувенір.Купити фоторамку і вставити туди фотографію молодих батьків.
 5. Змонтувати відеосюжет, де зібрати слова подяки всіх членів сім'ї і потім подарувати папі.
 6. Якщо є фінансові можливості, то тут потрібно дивитися, що батько любить.Напевно, у нього є хобі: риболовля, футбол, спорт.
 7. А можна подарувати квитки в театр або в кіно на двох.Батьки згадають свою молодість.
 8. При привітанні пам'ятайте, що воно повинно бути щирим і від душі.
.
20 січня 2018 в 18:27  |  Переглядів: 5  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: