Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Колишній чоловік не сплачує кредит
Не Зупиняйся | Чоловічі секрети | Психологія

Колишній чоловік не сплачує кредит, а кредитори продовжують долати дзвінками і вимагати повернути борг.Прочитавши сімейний кодекс, можна зрозуміти, що виплачувати кредит повинен чоловік, який взяв його.Якщо ж він не відраховує платежу банку, то кредитор має право вимагати частку від майна подружжя боржника, яка при розлученні сторін покладалася в даному випадку чоловікові.І далі кредитор звертається в суд для стягнення, як би жінка не кричала, закон є обов'язок.

11Якщо чоловік витрачав всі грошові кошти на свої особисті потреби і дружина явно може цей факт довести, то їй необхідно терміново звернутися в суд, де для того, щоб стягнення не було звернено тільки на чоловіка.І в цьому випадку жінка може спати спокійно, адже вона грошей з кредиту не бачила, не витрачала, не має ніякого відношення до боргів чоловіка.

Колишній чоловік не сплачує кредит

Якщо доказів недостатньо і суд ухвалив, що використання кредиту було здійснено сім'єю в цілому, то стягнення накладається на спільне майно подружжя.У цьому випадку, звичайно, буде дуже прикро платити за те, чого, по суті, вже немає.Якщо не послухати закон і не вносити платежі, або ігнорувати приставів, то можна нажити собі багато неприємностей, боргів, ворогів.

Як за законом змусити платити кредит?

10Так, по суті, ніяк.В цьому питанні, якщо боржник не оплачує банку заборгованість, за справу беруться колектори.Раніше вони могли давати повну волю своїм діям – дзвонити по ночах, приїжджати і погрожувати, але зараз закон трохи зупинив їх, так як вони не мають права так чинити.Звичайно, налякані люди біжать шукати гроші і оплачувати, адже під загрозу постає все, від дрібних життєвих предметів майна до близьких людей.

Якщо колектори не справляються зі своїм завданням, то справу можуть передати до суду.На засіданні суддя зважить всі за і проти, врахує обставини боржника і кредитора, доходи та сімейне положення, на підставі чого винесе рішення.Виходячи з рішення, з доходів буде утримуватися 50%, не рахуючи дитячі посібники, або стягнута власність та інші цінні речі.Інших способів змусити платити, просто немає.

У зв'язку з невизначеністю законів конституції, гуманним вимогам і обов'язків у світі все частіше трапляються випадки, коли колишні чоловіки просто ігнорують прохання кого — небудь про оплату кредитних рахунків.Читайте також статтю про стосунки з колишнім чоловіком: Заздрю колишньому чоловікові

Поради якщо колишній чоловік не сплачує кредит:9

  1. Ні в якому разі не варто йти у нього на поводу, як би він не плакався.На всі його загрози, що дружина виплатить не звертати уваги, особливо якщо примусили виплачувати тільки його.
  2. Якщо постійно долають листи, що чоловік винен банку і при цьому щомісяця суми тільки ростуть, то можна самим здати його поліції, яка вирішить проблему.
  3. Так само якщо чоловік не виконує платіжне доручення банку, турботу можна взяти в свої руки, тобто здійснювати платежі за кредитом самостійно.На щастя таких недосвідчених дівчат в країні дуже багато, які думають, що зобов'язані багатьом своєму колишньому чоловікові.
  4. Можна конкретно проконсультуватися з юристом, дізнавшись всі подробиці несплати колишнього чоловіка дога банку, і написати йому чим може все обернутися.Більшість випадків, у яких застосовувався такий метод, змушував чоловіків платити кредити добровільно.
  5. Можна змінити прізвище, так як більшість банків перевіряють за наявності родичів з відповідними ініціалами і просто відмовляють у видачі будь-яких видів кредитів, позик, так як у чоловіка висять борги.У цьому випадку одним порятунком залишиться загс, прийшовши туди, потрібно просто написати заяву на нове прізвище, ім'я, по батькові і тоді автомашина перевірки інформації не докопається в майбутньому.
.
20 січня 2018 в 17:22  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: