Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Коли можна стригти волосся собі та дитині?
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Вже дуже давно існує безліч прикмет і ритуалів, пов'язаних з волоссям, то, як за ними доглядати, а, найголовніше, коли і як обстригати - є дуже важливою подією, як в житті ще зовсім маленької дитини, так і в житті дорослої людини.
Природно, правила сучасного світу вимагають від людини доглянутого і здорового зовнішнього вигляду, і волосся не стали винятком. Для того, щоб вони добре виглядали, їх необхідно постійно підстригати, прибираючи посічені кінчики, а також зістригаючи хворі кінці.
'Коли
Проте зараз мало, хто замислюється, що всі ці процедури можуть мати доленосне вплив на людину, знання і традиції наших предків можуть багато про що нам розповісти.
Зараз мало хто знає, що у давнину вважалося, що волосся - це особлива матерія, яка здатна здійснювати зв'язок людського тіла з цілющими силами простору.
Такі собі антени, які не тільки накопичують енергію навколишнього світу, але і концентрують у собі життєві сили самої людини. Тому, можна собі уявити, з яким небажанням і навіть страхом розлучалися наші предки зі своїм волоссям.
До речі, тоді і слова «волосся» не було, а називалися вони - косми. Це лише в наш час це слово набуло не найприємніше значення, найцікавіше, що косми і космос - це однокореневі слова, що мають явну зв'язок між собою.

Раніше взагалі до волосся ставилися інакше, наприклад, франкські королі з самого раннього дитинства ходили неостриженними, обрізати волосся - означало відмовитися від престолу. А ось, наприклад, у Стародавньому Єгипті дітям спеціально залишали один локон на скроні, він ріс разом з дитиною, а остригали її лише тоді, коли він досягав свого повноліття.
Напевно, багато хто чули про такого богатиря Самсона, його сила полягала саме в його довгому волоссі. Але мало кому відомо, що вороги перемогли його лише тоді, коли його кохана пані обстригла їх, залишивши його практично безпорадним.
Вороги його схопили й закували, от тільки одного вони не врахували - косми галузі, сила повернулася. Ось тоді Самсон і обрушив склепіння будівлі, в якому бенкетували і веселилися його недруги. Прикладів можна навести чимало, саме тому існує безліч прикмет, які пов'язують здоров'я і благополуччя життя з волоссям.
Будь-яка мати хоче, щоб її дитина росла щасливою, здоровою і розумною, тому іноді вони звертаються навіть до таких різних забобонів. Вірити чи ні - справа, звичайно, хазяйське, але ми все-таки розповімо про те, коли можна стригти волосся, як дитині, так і дорослому людині, щоб не порушити гармонії і рівноваги між людським тілом і оточуючими силами простору.

Магія чи виправдана реальність?


Є думка, що волосся володіють якоюсь власною біологічною пам'яттю. Не дарма серед студентів існує така прикмета: не можна стригти або обрізати волосся перед іспитом, а то все, що вчив - забудеш.
З цієї ж причини процедура стрижки викликає побоювання і у вагітних жінок, адже обрізаючи свої локони, вона може втратити ту інформацію, яку має передати майбутній дитині на якомусь біологічному рівні.
Також саме тому вважається, що дітям теж не можна обрізати волоссячко, адже через них вони можуть отримати інформацію, яка пов'язує їх з Богами.
'Коли
В наш час віра в Богів практично втрачена, саме тому подібні прикмети батьки особливо не вірять. Однак згідно з ними, обрізавши у малюка волоссячко, ви позбавляєте його божою допомогою, він стає плаксивий, гірше розвивається, може навіть агресивний і жорстокий.
Ще є прикмета, якщо підстригти волосся дитині до року, то він тим самим «відрізаєте мову», дитина довше інших вчитися говорити. Хтось вірить, хтось ні, але більшість матерів все ж не ризикують підстригати своїх дітей до року

Якщо посмитися на все це з наукової точки зору, то підстригання дитини до року - не несе особливого значення, якщо ви таким чином сподіваєтеся поліпшити густоту і силу його волосся. Їх буде рівно стільки, скільки волосяних цибулин на голові, і стрижка тут не при чому.
Малюки народжуються на світ з пушком на голові, і де-то тільки після року він починає трансформуватися в звичайне волосся. Тому ті поширені думки, що, мовляв, якщо в 1 рік підстригти дитини на лисо, то у нього виросте густа і здорова шевелюра, безпідставні. Малюк, швидше, подразнення ніжної шкіри голови отримає.
А волоски і самі по собі оновляться, просто з часом. Лікарі радять, для того, щоб зміцнити волосяний покрив малюка, необхідно просто щодня розчісувати його - заводячи локони то спочатку вліво, потім вправо, проти зростання, а потім по зростанню волосся.

Коли можна стригти волосся?


Якщо ви хочете, щоб ваша стрижка супроводжувалася з якимись позитивними і правильними змінами в житті, то ми наводимо вашій увазі свого роду календар, коли можна стригти волосся жінки. Краще і простіше всього дотримуватися визначеного для тижні.

 • Наприклад, у понеділок стрижка і фарбування шевелюри - дуже сприятливі, тим самим ви позбудетеся від купи невирішених проблем.

 • У вівторок краще йти, якщо вас дістала монотонність і одноманітність життя, а в середу стрижка стане передумовою до відкриття чогось нового, придбання нових друзів і повернення старих. Стрижка у четвер сприяє збільшенню добробуту і популярності.

 • А ось в п'ятницю краще не стригтися, залиште це на суботу, яка є найсприятливішою для ново зачіски.

 • Неділя - день для стрижок, обрізавши в цей день волосся - обрізаєш власну удачу і долю. Хоча якщо в житті у вас і так все погано, нічого не складається, то можна вдатися до такої процедури, може, доля повернеться до вас іншим, більш сприятливим, боком.


 • В які дні краще відмовитися від стрижки волосся?


  Крім перерахованих днів тижня, існують ще й деякі календарні дати, так звані, сатанинські місячні дні, в які кажуть, можна і «розум і пам'ять зістригти». До них відносяться 91523 і 29 числа, до них же можна віднести дні місячних і сонячних затемнень.
  Якщо ви хочете, щоб волосся прискорили свій ріст, то краще стригтися при повній або зростаючому місяці, а ось на убуваючу місяць краще цього не робити. Зате, якщо ви хочете, щоб волосся перестали випадати і зміцнилися коріння, то саме щербатий місяць вам у цьому допоможе. Вони будуть зростати повільніше, але здоровіше. Ще один момент - довіряйте свої волосся досвідченому майстру, вважається, що перукар повинен бути однієї статі з вами, бажано, молодший за вас.
  18 січня 2018 в 16:33  |  Переглядів: 10  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: