Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Кисть для пудри
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Кисть для пудри Вибір інструментів для нанесення макіяжу не менш важливий, ніж вибір самої косметики, адже невідповідна кисть для пудри може зіпсувати будь мейк-ап, порушивши текстуру тони, залишивши плями і шорсткості.
Розглянемо, які види кистей існують, і на які «роботи» вони орієнтовані.
Форма і розмір
За формою розрізняють кисті для нанесення пудри конусоподібні, плоскі і у вигляді віяла. Останні призначені скоріше для делікатного видалення частинок рум'ян або тіней з обличчя: вони повітряні, легкі і дуже м'які.
Конусоподібними пензликами зручно наносити і рівномірно розподіляти набраний продукт, а ось плоска кисть підходить для мінеральної пудри - такий інструмент ще називають кабукі. Виготовляють його з вовни кози та/або поні, ручка пензля коротка - не більше 3 см. Кабукі дозволяє набирати мінеральні частинки, а потім ретельно їх розтушовувати.
Професійна кисть для пудри зі скошеним кінчиком дозволяє відкоригувати обриси скул, хоча такий інструмент орієнтований більше не нанесення рум'ян.
Найзручніше виконувати мейк-ап пензликом середнього розміру. При покупці важливо переконатися, що всі щетинки розташовані рівномірно і добре прилягають один до одного.
Матеріал
Перед тим як вибрати кисть для пудри, варто визначитися з матеріалом. Традиційно для нанесення сухої косметики застосовують інструменти з натуральним ворсом (коза, білка, поні, соболь, борсук), а для рідкісних коштів з кремовою текстурою (консилери, тональні креми, рідкі тіні і рум'яна) актуальні синтетичні пензлика.
Безперечною перевагою синтетики є легкість догляду за нею, довговічність і здатність «віддавати» набраний продукт шкірі повністю. Натуральні ж встигають ввібрати косметику, нерідко викликають алергію і набагато швидше зношуються, тому що втрачають форму і «распушиваются».

Як почистити кисть для пудри?


Кисть для пудри Візажисти рекомендують міняти пензлика і спонжики, як тільки ті набувають зношений вигляд. Крім того, щотижня інструменти бажано мити. Для цього можна скористатися звичайним засобом для вмивання або дитячим шампунем, після чого ворс промакивать рушником і залишають сушитися.
Якщо для розсипчастої пудри використовується не пензель, а спонж, то його «стирають» аналогічним чином.
Деякі косметичні компанії продають спеціальну рідину для миття інструментів, наприклад - MAC Brush Cleanser, вартість - близько 15.е. Вона подовжує життя кисточкам, дезінфікує і видаляє їх залишки косметики.
19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: