Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Кінець роману
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
У неї є як мінімум 6 причин змінити тобі. Але ми дамо тобі 6 способів зберегти її вірність. ЯБЛУЧКО ВІД ЯБЛУНІ
Пильно придивися до її мами. З одного боку, саме ця тітка передала твоїй подрузі видатні форми і рецепт борщу карколомного. З іншого — якщо матуся в юності була нестримана, змінила п'ять чоловіків, так і зараз пострілює очима наліво, того ж слід чекати і від її дочки. Але є і хороші новини. Дослідники з лондонської лікарні Святого Томаса чудесним чином встановили, що спадковість лише на 44% відповідальна за її бажання наставити тобі роги. Тобто генетику можна перемогти — наприклад, сексом. "Під час статевого акту виробляється окситоцин, гормон гарного настрою, він здатний нейтралізувати спадкову схильність шукати задоволення на стороні", — говорить генетик Террі Бернхем. Але тобі доведеться попрацювати: щоб виробити потрібну кількість гормону, секс повинен тривати не менше п'яти хвилин.
Фото 1 - Конец романа

ЦІНА ПЕРЕМОГИ
Її колекція туфель вже дістає до стелі — вона явно високо цінує себе, любить побалувати і "нагородити" за якусь перемогу. Стережися, така дівчина може змінити, якщо відчує, що ти недооцінюєш її. Саме цією причиною 80% опитаних дам пояснили свою невірність дослідникам з Університету Меріленда. "Жінка вважає інтрижку компенсацією за те, що терпить людини, який не слухає її, змушуючи відчувати себе непотрібною", — стверджує керівник дослідження Майкл Фаррелл. Що ж, хоча б раз в день уважно вислухай її з приємним виразом обличчя. "Вникай у зміст того, про що вона говорить, час від часу зупиняй і своїми словами переказуй зміст її мови", — радить невролог Олівер Закс. Тільки постарайся бути природним, щоб вона не відчула себе повною дурепою.

ПО КОЛУ

Менструальний цикл — гроза будь-яких відносин. Мало того що він регулярно перетворює твою жінку в психа. Виявляється, він же раз в місяць робить з неї німфоманку. Все просто — приблизно через 10 днів після початку останньої менструації (тобто орієнтовно через 3-5 днів після її успішного завершення) в організмі панянки досягає свого піку рівень секс-гормону естрадіолу. Триває непростий період приблизно тиждень, і якщо в цей час ти будеш лінуватися в ліжку, вона з високою часткою ймовірності знайде тобі заступника. Скористайся сайтом pmsbuddy.com, щоб максимально точно вирахувати дні, коли її інстинкти перемагають сімейні цінності. Ну а якщо твоїх можливостей в цей період не вистачає для задоволення її потреб (що, правда?), змусь її бігати вранці. Рівень естрадіолу трохи знижується, якщо жінка займається спортом не менше двох разів на тиждень.


МИЛИЙ ДРУГ

Від сексу з чужим чоловіком даму часом утримує почуття провини, яке неодмінно виникне після. Але австралійські вчені виявили неприємний факт: це почуття зникає, якщо у жінки з'являються якісь спільні справи з цим чужим чоловіком і вона проводить з ним не менше двох годин на тиждень. Особливо застерігаємо — про колег з роботи хвилюватися не варто. А от якщо вона вирішила зайнятися бальними танцями і вже почала пошук партнера, готуй пилочку для рогів — ну або упереміш разом на бал разом з нею.

ПРИВІТ З МИНУЛОГО

Ти марно вважаєш, що спокусити твою дівчину може тільки альфа-самець типу Тарзана. Побоюватися треба не абстрактних мачо, а того, з ким вона зустрічалася до тебе, навіть якщо зараз у нього животик і дірка на треніках. За даними Інституту Кінсі (США), заміжні жінки найчастіше змінюють з колишніми. "Перед тим як переспати з чоловіком, жінка повинна зробити "емоційні інвестиції" цей об'єкт, — пояснює психолог Джулія Коул. — А "інвестиції" у колишнього вже давно зроблені". Увага: жінка прийме пропозицію свого екс "зайти на чашку кави", якщо вона відчуває, що ваші стосунки під загрозою. Все це спадщина проклятого минулого. Якщо доісторичну громадянку виганяли з печери, то вона не відправлялася тут же в темну ніч на пошуки нових відносин, а поверталася в раніше обжиті місця (хоча б на час, до настання весни). Не хочеш повторення такої історії — дай їй відчути, що ваші стосунки міцні і ти дбаєш про неї. Хоча б до настання весни.


ВСІМ ЧМОКИ

Інтернет — корисна штука, але тільки не для відносин. Університет штату Флорида опитав жінок, які багато часу проводили в соціальних мережах і на форумах. Виявилося, що якщо в "Однокласниках", приміром, жінка зав'язала знайомство з чоловіком, то в половині випадків це призведе до особистої зустрічі. А 89% такого роду зустрічей закінчуються "постільними сценами". "Вони шукали спілкування в чатах, тому що з їх партнерами було неможливо поговорити — ті були вічно роздратовані", — говорить керівник дослідження Девід Томпсон. Буденний стрес руйнує лібідо, засмучує секс і врешті-решт зруйнує твій союз. Комбінуй гарячу ванну і кави. Восьмиминутной ванни ввечері достатньо, щоб наполовину знизити рівень кортизолу, гормону стресу. А чоловіки, які регулярно вживають каву, на 73% рідше страждають від проблем з ерекцією, ніж ті, хто кави не п'є. Принаймні вони рідше говорять про це.

ФОТО: SIMON DUNSTAN

.
21 січня 2018 в 12:07  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: