Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Кайал
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Кайал Очі - це не тільки дзеркало душі, це ще й найпривабливіша частина обличчя для будь-якого чоловіка. Одними тільки виразними очима і ніжним поглядом можна завоювати чоловіка своєї мрії. Зробити очі великими і привабливими можна за допомогою спеціального контурного олівця під назвою "кайал".

Що таке кайал?


Від інших олівців кайал відрізняється своєю структурою і складом. Для виготовлення чорного олівця використовують голландську сажу. Це досить стійкий і гіпоалергенний компонент. Графіт для виготовлення кайала ніколи не використовують. Олівець слід наносити на слизову оболонку ока, а графіт для цих цілей занадто сухий і твердий. Якісний кайал косметичні фірми випускають у пластмасовому або сталевому корпусі, так як дерев'яна стружка при заточуванні олівця може потрапити на слизову і поранити її. Першими жінками, які відкрили для себе цей олівець, були індіанки. Саме в перекладі з однієї з мов, прийнятих в Індії, назва олівця означає "контур очей".

Як користуватися кайалом?


Цей олівець сьогодні можна придбати практично в будь-якому кольорі. У дуже багатьох косметичних фірмах є цілі палітри кольорів. Якщо вміло використовувати олівець, можна створювати абсолютно неповторні образи.
Але потрібно пам'ятати одне правило: кайал чорного кольору візуально зробить очі менше. Підбирати олівець слід з урахуванням багатьох факторів: розрізу очей, форми обличчя і кольоротипу. Крім того, якщо білки очей вкриті червоними прожилками від поганого сну або роботи за монітором, чорний кайал це ще більше підкреслить.
Збільшити очі, можна з допомогою світлого кайала. Обведіть слизову очей олівцем і нанесіть макіяж в зеленувато-сірих відтінках, можна скористатися тінями блакитного кольору. Ви можете використовувати світлий кайал будь-якого відтінку, адже кожен з них візуально "відкриє очі.
19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: