Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Карнизи з поліуретану
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
Карнизи з поліуретану
Поліуретан відомий як довговічний і універсальний матеріал в сфері обробки стін і стель. Працювати з ним дуже легко, а результат буде радувати око не один рік. Конструкції з поліуретану використовують для оздоблення приміщень і фасадів будинків. Розглянемо найбільш популярні спобличчя застосування карнизів з поліуретану.

Стельові карнизи з поліуретану


Вартість таких плінтусів не дуже відрізняється від гіпсових, зате переваг помітно багато. Перша й очевидна - простота монтажу і довговічність. Вам не доведеться використовувати спеціалізовані інструменти, досить нанести шар Моменту або рідких цвяхів.
Стельові карнизи з поліуретану можна використовувати для приміщень з умовами підвищеної вологості типу ванної кімнати або кухні. Також варто відзначити, що декоративні карнизи з поліуретану виглядають не гірше, ніж подібні з гіпсу. Рисунок у них дуже чіткий, а за допомогою фарби і спеціального покриття завжди можна доопрацювати поверхню і підібрати ідеальне рішення для інтер'єру.
Карнизи з поліуретану
Карнизи з поліуретану
Карнизи з поліуретану

Фасадні карнизи з поліуретану


Застосування такого карниза дозволяє в стислі терміни створити унікальні дизайн будинку і при цьому не витрачати великі кошти. Карнизи з гіпсу або бетону не тільки коштують великих грошей, але і працювати з ними повинні тільки професіонали.
При роботі з декоративними карнизами з поліуретану вам не доведеться докладати особливих зусиль. Вони кріпляться за допомогою спеціального довговічного клею, можна використовувати традиційні види кріплення типу цвяхів. Також варто відзначити довговічність і високу зносостійкість поліуретану. Він відмінно справляється з різного роду погодними факторами у вигляді дощів, холоду або прямих сонячних променів.
Є спеціальні водостійкі конструкції, які призначені для приховування водостоків. Такі карнизи надають будинку розкішний вигляд і заощаджують кошти.
Карнизи з поліуретану
Карнизи з поліуретану
Карнизи з поліуретану

Карнизи прихованого освітлення з поліуретану


За допомогою таких конструкцій дизайнери працюють з інтер'єром: роблять його більш гармонійним, освітлення рівномірним і не дає очам втомлюватися. Карнизи з поліуретану можна використовувати для модного сьогодні світлодіодного освітлення, точкових джерел світла.
Також дану конструкцію часто застосовують для декорування ніш , підсвічування відеоапаратури або світлових методів зонування простору. Поліуретан не буде виділяти сторонні запахи при нагріванні, він екологічний і не горить. Для таких карнизів можна використовувати неонову або люмінесцентне підсвічування, при необхідності карниз покривають спеціальною фольгою від перегріву.

Карнизи з поліуретану
Карнизи з поліуретану
Карнизи з поліуретану
19 січня 2018 в 13:44  |  Переглядів: 5  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: