Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Календар знаменних дат на 2017 рік для бібліотекарів | Все про 2017 рік
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Своїми руками

В епоху бурхливого розвитку інформаційних технологій ознайомитися з літературним твором простіше в електронному вигляді. Це і дешевше і легше. Залишилися нам потрібні бібліотеки? Знецінилася книга в своєму друкованому варіанті? В мережі інтернет можна скачати безліч книг, досить зручно користуватися електронною книгою. Але дійсно справжнє задоволення можна отримати тільки при прочитанні традиційного паперового джерела. На книжкових полицях бібліотеки читач може знайти будь-який твір, а уважний бібліотекар завжди радий підказати, що краще прочитати.

Календар знаменних дат на 2017 рік для бібліотекарів | Все про 2017 рік

Тематичні дні в бібліотеках

Календар знаменних дат на 2017 рік для бібліотекарів | Все про 2017 рікБібліотека – місце з особливою енергетикою, куди приходять не тільки взяти книгу і піти, але і відпочити від щоденної суєти в спокійній обстановці, насолодившись тишею, яку порушували тільки шелестом аркушів паперу. Діяльність закладу, прищеплює нам любов до читання, нерозривно пов’язана з історичними та пам’ятними датами, а також державними святами.

Часто бібліотеки запрошують читачів на тематичні дні відкритих дверей. В такий день працівники бібліотеки можуть розповісти вам цікаві факти з історії, запропонувати почитати відповідну літературу. Дуже точно підмітив А. В. Герцен «Бібліотека — це відкритий стіл ідей, за який запрошується кожен…».

З року в рік в Росії складається календар пам’ятних дат, згідно з яким планується діяльність усіх бібліотек країни.

Пам’ятні дати і дні-ювілеї в бібліотеках

Календар знаменних дат на 2017 рік для бібліотекарів | Все про 2017 рікВже зараз, напередодні нового періоду, ми можемо ознайомитися з календарем знаменних дат на 2017 рік для бібліотекарів. Він містить ювілейні дати зарубіжних і вітчизняних письменників, професійні та міжнародні свята і всі значущі дати, які будуть відзначатися в наступаючому році. Усі дати вказані за новим стилем.

Указом Президента Російської Федерації 2017 рік оголошено Роком особливо охоронюваних природних територій, так як у цьому році виповнюється рівно 100 років заповідної системі Росії. Бібліотечної столицею Росії 2017 року оголошено Красноярськ. 27 травня абсолютно кожна бібліотека відзначить Загальноросійський день бібліотек. До цієї дати працівники бібліотек обов’язково підготують жителям міст багато цікавих заходів.

Прийшовши до бібліотеки в день святкування ювілею якогось письменника, вам пощастить дізнатися про нього і його творчість буквально все. Працівники бібліотеки заздалегідь підготують всю имеющуся в бібліотеці тематичну літературу і дадуть відповідь на будь-яке ваше питання. Не пропустіть випадок відвідати бібліотеку в один з таких днів, ви дізнаєтеся багато нових і цікавих фактів. Так, 30 листопада відзначатиметься 350 років з дня народження Джонатана Свіфта, 16 травня буде 200 років від дня народження Миколи Костомарова, а 5 вересня – 200 років від дня народження Олексія Толстого.

Непоміченими в бібліотеках будуть і дні-ювілеї вийшли в друк відомих книг і творів. В цьому році виповнюється 150 років творінь Пушкіна «Пісня про віщого Олега» та «Дубровський», 175 років з дня народження «Мертвих душ» Гоголя, а Ж. Верн 150 років тому написав «Діти капітана Гранта».

Регулярним відвідувачам бібліотек прищеплюється почуття любові до рідного краю через знайомство з історичними подіями. У наступному році виповниться 775 років з дня Льодового побоїща, 205 років виповниться Бородінській битві і 100 років Великої Жовтневої революції.

Крім іншого, бібліотеками відзначаються і такі дати:

13 січня
День російської друку

21 лютого
Міжнародний день рідної мови (ЮНЕСКО)

3 березня
Всесвітній день письменника (повна назва Всесвітній день миру для письменника)

21 березня
Всесвітній день поезії (ЮНЕСКО)

25 березня
День працівника культури

2 квітня
Міжнародний день дитячої книги

3 травня
Всесвітній день свободи друку

24 травня
День слов’янської писемності і культури

12 червня
День Росії

Розвивайтеся духовно і інтелектуально, відвідуючи російські бібліотеки. Прищеплюйте любов до книги своїм дітям.

Відео

Ось так проходить день відкритих дверей в російській бібліотеці:

18 січня 2018 в 00:22  |  Переглядів: 6  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: