Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Календар подій
У кожній родині, крім основних державних свят, які відзначає вся країна, є ще і свої важливі дати та події. Це дні народження всіх членів сім’ї, близьких і далеких родичів, дні весіль, дні знайомства одружених членів сім’ї, або ж, наприклад, річниця закінчення школи або вищого навчального закладу.
В окремій родині всі ці свята та події люблять, мабуть, навіть більше, ніж Новий рік або Міжнародний жіночий день. За великим рахунком, це свята спогадів – коли збирається вся родина і всі разом згадують якийсь особливий день або радіють новим досягненням сьогодення у порівнянні, наприклад, з минулим роком. Такі свята об’єднують всю сім’я – і домочадці стають дружнішими і згуртованішими.
Але якщо сім’я велика, або пам’ятних дат дуже багато – як же все запам’ятати і не забувати поздоровляти своїх рідних? У цьому випадку на допомогу прийде календар сімейних дат.
Що це таке? Це спеціальна книжка, де кожна сім’я записує важливі сімейні дати і події на весь рік. Принадність цього винаходу в тому, що для кожної сім’ї він буде різним! Адже у всіх є свої власні сімейні свята, які не зазначає ніхто інший. Проте в сімейний календар можуть вноситися не тільки такі «особисті» маленькі сімейні свята. Навіть спільні свята, ті, які є офіційними вихідними днями по всій країні, можна зробити унікальними, неповторними, провадяться тільки в цій сім’ї.
Якщо, наприклад, у сім’ї є традиція зустрічати Новий рік на лижній прогулянці в лісі – то це по-справжньому казкове подія обов’язково повинно зайняти гідне місце в календарі сімейних дат! І, звичайно, потрібно завжди пам’ятати про те, що будь-яке свято можна перетворити в унікальний і сімейний, якщо підійти до цього з фантазією і любов’ю.
сьогодні о 14:26  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: