Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Ісламська дружина
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Права жінок в ісламі

Багато байок та легенд ходить навколо цієї делікатної теми.Якщо згадати середньовіччя, то у жінок взагалі не було прав, не тільки в ісламі, але і взагалі в будь-якому суспільстві.Які права є у жінок в ісламі, зараз і раніше?

1.Шанування чоловіка

15Одна з найголовніших заповідей в ісламі для жінок — це шанування чоловіка.Давайте розберемося, чи це так погано, як кричать феміністки.Хіба є щось жахливе в тому, щоб поважати чоловіка? Напевно, немає.Це зміцнить шлюб і буде втіленням тієї самої жіночої мудрості.

 

А ось фанатизм і перегини, насильство, яке маскують під цією заповіддю непорядні чоловіки, дуже сильно попортило репутацію цієї заповіді.

2.Хіджаб

Це традиційна одяг мусульманок.Висновки про необхідність хіджабу зробили зі слів Корану, де говориться про те, що потрібно прикривати свої принади, адже жоден сторонній чоловік не повинен дивитися на жінку з пожадливістю, а правовірної мусульманці не потрібно виставляти на огляд своє обличчя і тіло.Кожен робить висновки сам, до якої міри приховувати своє тіло.Звичайно, в таких країнах як Емірати, у вас немає вибору, що носити, а ось в інших сучасних країнах вважається нормальним носити звичайний одяг, і ніхто вас не засудить.Однак якщо ваш чоловік — ревний шанувальник ісламу, то вирішувати питання про носіння хіджабу слід разом з ним.

3.Грошове питання

В ісламі прийнято, що у жінки можуть бути свої заощадження і майно, а ось в християнське товариство така практика прийшла значно пізніше.

4.Фізичне покарання

14Іслам допускає фізичне покарання дружини, якщо вона не слухає чоловіка, відмовляє йому в близькості і веде недостойний мусульманки спосіб життя.

5.Шлюб

Жінкам не можна виходити заміж за чоловіків іншої віри.Це пов'язано з тим, що діти швидше за все приймуть віру чоловіка, а не іслам.В той час як чоловікам можна брати в дружини не мусульманку, це просто небажано, але можна, а от мусульманкам категорично не можна.

Ісламська дружина

З сучасному суспільстві, з його толерантністю, суворі традиції і звичаї відходять на другий план.Тому часто зустрічаються шлюби, де дружина мусульманка, а чоловік — ні.

Яка різниця яка віра, якщо люди люблять одне одного?

Традиції і звичаї ісламської весілля

Якщо ви думаєте, в якому стилі грати весілля, ось приклад традиційної ісламської весілля.Ви можете запозичити звідти традиції, щоб порадувати і вшанувати наречену та її рідню.

1.Ніках

12Одруження в мечеті, зразок християнського вінчання.Мулла читає молитву, запитує добровільно подружжя вступають у шлюб і видає документ про укладення шлюбу в мечеті.Наречений говорить, яку суму або що подарує дружині у разі розлучення, і що буде дарувати протягом сімейного життя.Зазвичай наречений вже з собою бере подарунок, щоб показати, як він любить свою дружину і який щедрий.

2.Валимо

На столі не має бути алкоголю і свинини, тобто продуктів заборонених в Корані.

3.Одяг

Зазвичай весільні костюми різнокольорові з золотим орнаментом, але зараз все частіше можна побачити наречену в білій сукні і фатою.Якщо дружина дуже сильно захоплюється релігією, читайте статтю: Релігійна дружина

Цікаві факти про ісламських жінок

1. Ісламські жінки ще в середньовіччі організовували навчальні заклади, і це вважалося нормальним, хоча були і супротивники, але все ж Фатіма аль-Фихри прийняла участь в утворенні університету аж у дев'ятому столітті нашої ери.

132. В ісламі, на відміну від християнства та іудаїзму, жінки можуть займати високі духовні сани.Наприклад, багато жінок-імамів в мечетях Китаю, Канади.У той час як в християнстві таке заборонено.

3. Імам в Європі заборонив жінкам дивитися на фрукти і овочі фалічної форми, наприклад, банани, огірки, щоб не наводити жінок на грішні думки.

4.Наймолодший жінка-президент у світі, Атіфете Яхьяга, є чинним лідером Косово і першою мусульманською жінкою-президентом.

.
20 січня 2018 в 17:21  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: