Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Інтим з нелюбом
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Чому люди роблять це без любові?

За статистикою 95 % чоловіків готові зайнятися цим без любові і 60% жінок готові на це.Задумайтеся, наскільки це часте явище в сучасному суспільстві.Це норма чи проблема?

23Цікаво спостерігати за тим, наскільки різноманітні інтимні відносини в наш час.Одні зберігають цноту до весілля і носять кільця вірності, а інші вважають інтим і чашечку кави приблизно однаковими фізіологічними потребами.Якщо з високоморальними особистостями все зрозуміло, то що рухає тими, хто займається любов'ю нерозбірливо? І ще один цікавий момент, що робити людям, які не належать до тієї категорії, ні до іншої? Коли тіла іноді хочеться загула і розпусти, а совість не дає згрішити? Як розібратися, що погано, а що добре в сучасному світі, коли вже відбулася сексуальна революція і полярність моральності перекинулася з ніг на голову? Засуджують всіх.Незаймана в 25 — стара діва.Дівчина, що мала досвід до весілля — розпусна.Незайманий в 16 років — невдаха, хлопець, ведучий активно статеве життя — мачо.І як же розібратися, як вести статеве життя, щоб жити в гармонії зі світом і з собою?

Розберемося в причинах розгульного життя:

1.Грошова вигода

21Ні для кого не секрет, що все купується і продається.А за айфон і полюбити можна.Звичайно, це іронія.Але погані матеріальні умови, дитина, яку потрібно утримувати, — підштовхують людей як чоловічої, так і жіночої статі продавати своє тіло.

2.Низька самооцінка

Коли дівчині надходять невтішні пропозиції інтимного характеру, вона сприймає це увагу з радістю, адже на неї нарешті звернули увагу.Тому вона з радістю виконує забаганки молодої людини, який обіцяє їй коли-небудь заміжжя, а деякі навіть цього і не обіцяють.Вони просто в обмін на інтим приділяють час і тепло дівчині, не обіцяючи нічого в подальшому.

3.Нудьга

У людей без мети в житті повно вільного часу, який їм нікуди дівати.Стрес на роботі, нереалізовані амбіції, мрії, які не збулися, друзі, які хваляться своїми перемогами — все це зароджує думка піти по меншому шляху опору, підняти свою значимість, соціальне положення.Адже є чим похвалитися перед друзями: кількістю розбитих сердець і досвідом.

Корисно для здоров'я»?

Найвагомішим аргументом прихильники розпусного способу життя вважають те, що регулярний акт корисний для здоров'я.Тут є багато досліджень учених про фізіологію, гормони, фізичне навантаження, зниження ризику серцевих захворювань, поліпшення настрій, психічне здоров'я.

Інтим з нелюбом

Але тоді чому ж так погано буває на душі після випадкового контакту?

22Найвищу насолоду людина отримує від близькості, тепла і ласки, які в подальшому переходять у більш тісний тілесну зв'язок.Можна придумати тисячі причин, чому варто було переспати після клубу з незнайомою людиною, але від цієї близькості здебільшого залишається відчуття спустошеності і самотності.Нічого на цьому світі не замінить любов.

Випадкову зв'язок використовують, щоб зняти стрес, отримати розрядку.Навіть якщо це вийде, що буває рідко, то настає інша небезпека.Неперевірений партнер — це ризик захворювань, що передаються статевим шляхом.Обов'язково користуйтеся засобами індивідуального захисту.А друга небезпека в тому, що енергія, яка призначається вашій другій половині, йде на непотрібні випадкові зв'язки.А в той момент, коли доля зіштовхне вас з любов'ю всього життя, у вас будуть просто різні емоційні рівні.У низці випадкових партнерів друга половина може просто загубитися і стати однією з багатьох.

Читайте також як не видати себе при зв'язку з нелюбом у статті: Як імітувати оргазм?

Поради, як налагодити інтим

20Не потрібно слухати розповіді про те, що знайомі займаються цим кожен день, та ще й з різними партнерами, а іноді і з двома відразу.Всі люди брешуть.Особливо вони брешуть прикрашаючи свої успіхи, щоб підняти самооцінку.Порівнюючи свою скромну особисте життя з такими історіями, людина мимоволі сумує.Адже він відстає від свого товариша.Починає збільшувати кількість партнерів, щоб не відставати від інших, а ось в цій гонці не може бути виграли.Всі програють, якщо ставити на кількість, а не якість.

Навіщо відмовляти собі, якщо там все горить? Так говорять багато, і не відмовляють собі у випадкових зв'язках.Раз організм вимагає, то потрібно.А розібралися, чого саме вимагає ваш організм? Невже причина настільки проста і лежить на поверхні? Чи варто задуматися про постійному партнері і щасливого сімейного життя?

.
20 січня 2018 в 18:24  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: