Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Інтим після довгої розлуки
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Як зустріти коханого після довгої розлуки?

5Як правило, дівчата завжди заздалегідь думають над моментом, коли потрібно зустрічати коханого після довгого розставання.У перші кілька хвилин зустрічі чоловікові важливо дати зрозуміти, що його дівчина дуже чекала, тому розмова варто заводити м'яко, без хвилювань, з інтересом, супроводжуючи ніжним поцілунками.

Важливо виявити всі ті почуття, які довгий час сиділи всередині.Щоб зустріч була незабутньою, коханого можна зустріти з чимось незвичайним, наприклад, виділитися з натовпу з безліччю яскравих стрічок, кульок, квітів, так само можна написати його ім'я на плакаті, нехай знає, що він найкращий і довгоочікуваний.Будинок теж потрібно оформити в незвичайному стилі, щоб хлопець бачив, як його чекали і дбали про кожній дрібниці.Можна розставити свічки по кімнатах, додати вино, фрукти, інтим-приналежності та багато іншого незвичайне, від чого чоловік просто приїде в захват.

4Так само можна організувати йому сюрприз, замовити особливий захід, влаштувати шоу і так далі.Чоловік явно буде дуже радий, внаслідок чого інтимна близькість буде незабутньою.Він відчує себе новонародженим, молодим, гарним, повним сил, надій і радості.Ще одна важлива частина при зустрічі після довгої розлуки — інтимне ложі закоханих, його потрібно зробити неповторним.

Обсипати ліжко пелюстками троянд різних кольорів, додати аромасвічки в кімнату, створити атмосферу зоряного неба, розклеїли зірки, місяць, по стелі, стін.Що стосується постільної білизни, то краще застелити ліжко шовком, це ніжний гладкий матеріал, який додасть пристрасть і потяг один до одного.Ще ідеї як внести романтику в сімейне життя читайте у статті: Романтика у ванній

Інтим після довгої розлуки

3Інтим після довгої розлуки зазвичай проходить як в перший раз, тому що в силу своїх очікувань, партнери просто не можуть впоратися собою і віддаються один одному на одному диханні.Чоловік до своєї другої половинки з насолодою, великим бажанням, хоче віддатися повністю.Кров грає пристрасно, жадібно, вогненно, тіло зазвичай горить від кохання, любові до свого, рідного.Світ перестає існувати, є тільки двоє.

Сама інтимна зв'язок дуже інтригуюча, всі моменти хочеться запам'ятати, насолодитися кожною хвилиною, це просто не передати словами.Після довгої розлуки пара досить голодна в інтимному плані, тому варто заздалегідь подумати про напої, фрукти, особливій обстановці.

Поради тим, хто в розлуці:

  1. 1Можна повністю присвятити час собі, ходити на улюблені заняття, салони краси, на шопінг.Головне — не сумувати, намагатися подумати, як краще виглядати, коли друга половина приїде.
  2. Треба розвіятися, тобто присвятити себе друзів, ходити на вечірки, походи, кіно, виїжджати на природу і так далі, намагатися не відділятися, тому що самотність стає згубним, погані думки посилюються, і людина постійно нервує, чого робити зовсім не рекомендується.
  3. Можна завести щоденник, описувати в ньому всі події, які відбуваються під час відсутності коханої людини, потім йому цікаво буде прочитати, чим займалася його кохана.Головне — залишиться пам'ять, яку потім можна буде перечитати удвох.
  4. Ну, і звичайно, на дворі 21 століття, тому частіше телефонувати один одному, писати смс, спілкуватися по скайпу, намагатися бути разом на відстані, так і хлопцеві буде спокійно і приємно знати, що кохана людина завжди подумки поруч, і дівчині.
  5. Намагатися не лаятися, наповнювати розмови по телефону тільки ніжними приємними словами, не нагадувати, що нудьга здолала, про зустрічі, інакше коханий почне нервувати, переживати, так і наговорить ще що – небудь грубе.
  6. Розлуку можна пережити правильно, а потім при зустрічі віддати себе повністю коханому і бути щасливою.
.
20 січня 2018 в 18:25  |  Переглядів: 29  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: