Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Імітація цноти
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Так хочеться справити хороше враження на коханого хлопця.Що може бути більш зворушливим і відвертим, ніж подарувати хлопцеві свою незайманість і чистоту? Адже незайманість — це перша сходинка до вдалого заміжжя.

Як можна імітувати цноту?

Дівчата часто роблять помилки, і дарують свою невинність не тому хлопцеві, яким слід було б.Як же виправити таке прикре непорозуміння? Адже не можна дорікати дівчат у тому, що в 16 років вони не мають інтелекту дорослої жінки.Всі роблять помилки.Так от, якщо трапилася ситуація, що дівчина зустріла того самого, улюбленого і неповторного, але досвід інтимних відносин вже був? Що робити в такій ситуації?

5Зацикленість хлопців на невинності своєї майбутньої дружини грає з ними злий жарт.Якщо хлопець хоче бути першим чоловіком у своєї майбутньої дружини, а дівчину з минулим вважає придатною лише на роль коханки, то дівчатам доводиться брехати, про те що вони цнотливі.Можна засуджувати дівчину за брехню, якщо вона хоче врятувати відносини і зробити можливим шлюб? Це спірне питання.Деякі будуть засуджувати брехня, говорити, що дівчина не вберегла себе, обзивати її дівчиною легкої поведінки.Але, раз всі такі високоморальні, тоді чому перший хлопець цієї дівчини не одружився з нею?..

Імітація цноти

4На війні всі засоби хороші.Якщо дівчина хоче побудувати міцні відносини з розрахунком на сім'ю в майбутньому, а молодий чоловік марить про незайманої діви, тоді варто підіграти йому.Перше і найважливіше — нікому ніколи про це не розповідайте.Якщо ваша брехня спливе, то ви втратите коханого чоловіка назавжди.Не можна довіряти подругам, навіть матері цей секрет.Адже в запалі сварки через багато років вашому чоловікові можуть піднести цю інформацію з усіма подробицями.

Способи імітувати цноту

Способів, щоб імітувати цноту величезна безліч.Вибирайте який більше підходить і сміливо дійте.

  • Головне застереження — не розкривається одразу в інтимному плані.Ну не може дівчина під час першого разу як в «50 відтінків сірого» і отримати оргазм, і в позу наїзниці, і без болю.Навіть не на другий і третій раз не потрібно розкриватися повністю.Ви тільки вчитеся займатися любов'ю.Дуже підозріло буде почути від дівчини в перший раз у її житті щось в дусі: «а тепер ззаду» і так далі.
  • Друга рекомендація: зніяковілість, сором'язливість, трохи страху, цікавість.Всі ці почуття потрібно показати.Задоволення хлопець отримує від того, що він перший у житті дівчини чоловік.Що саме йому вона довірила свій скарб.Ці почуття, а не механічний процес так розбурхують чоловіків.
  • З фізіологічної точки зору піхву повинно бути вузьким.Тому потренуйтеся вправи Кегля.Потрібно навчитися стискати стінки піхви, щоб чоловікові було важко увійти в перший раз.Це буде імітувати процес першого вторгнення чоловіки у незаймане лоно.

1.Вдалий час

3Головний ознака втрати невинності — кров на простирадлах.Домогтися цього ефекту легко в останні дні менструального циклу.Коли вже зовсім небагато «марает».Цього буде достатньо, щоб хлопець побачив на простирадла сліди втрати цноти.

 

Інший варіант — це поріз.Маленький неглибокий поріз на пальці теж дозволить забруднити кров'ю простирадло.Пару крапель цілком достатньо.

2.Жженные галун

Це косметична присипка.Вона продається в багатьох аптеках.

Рецепт:

Половину чайної ложки квасцов розмішати в склянці окропу.Дати охолонути.Вони розчиняються погано, це нормально.Даний розчин, коли він охолоне потрібно вводити в піхву піпеткою.4 піпетки в добу.Також варто змастити вхід у піхву цим розчином.Починати процедуру потрібно за 2 дні до запланованої ночі.Результатом стане те, що піхва стянется, як у діви.Можлива кров і розриви при інтимі.Тільки дівчині вирішувати чи варто воно того.

3.Кора дуба

1Також продається в аптеці.Варити кору дуба 10 хв.У каструльку залийте склянку води.Нехай закипить, додайте одну столову ложку кори дуба.Варити 10 хвилин.Після дати відвару охолонути і заспринцевать клізмою у піхву.Процедуру проводити за годину до побачення.Буде боляче як в перший раз, тому що кора дуба звужує стінки піхви.

4.Печінка-м'ясо

Відвари трав вже небезпечні, тому що можна заробити ерозію піхви, розриви, тріщини, алергію.А ось засовувати туди м'ясо, курячу печінку взагалі ні в якому разі не можна.Це дуже небезпечно, і голову б відірвати людині, яка цю маячню виклав в інтернет.Сире м'ясо, печінка мало того, що є джерелами мікробів, можуть призвести до зараження крові, а надалі до смерті або ампутації кінцівок.

5.Операція

Найбільш вдалим методом імітації невинності буде операція.По-перше, це єдиний спосіб під наглядом лікарів і без побічних проблем, по-друге, якщо хлопець з великим досвідом, то він може пальцем перевірити, чи є дівоча пліва.

6.На «Ура»

2Якщо чоловік не досвідчений, можна обійтися взагалі однією акторською грою.Головне — поведінка дівчини.А фізіологія у кожній індивідуальна.Хтось обходиться без крові і без болю.У кого-то водоспади крові і пекельна біль.Хтось втрачає цноту взагалі під час пологів тільки.Головне показати, що ви були скромною чистою дівчиною.А він перший хто розкрив у вас жінку, а сподіваємося, що останній.Використовуйте також психологічний прийом для залучення заміжжя: Афірмація на кохання та заміжжя

.
20 січня 2018 в 18:24  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: