Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Ігри з м'ячем для дошкільнят
Не Зупиняйся | Діти | Психологія

Всі діти від природи рухливі, спритні і люблять проводити свій час в постійному русі.Складно знайти дитини, яка б сиділа спокійно в куточку і щось там робив.Як правило, можна часто почути від дорослого покоління, які їх онуки і діти — шалопаї, вічно стрибають і бовтаються під ногами.

З одного боку, це добре.Коли якщо не в дитинстві можна дозволити собі подурачитися.Але, з іншого боку, такі діти занадто енергійні і не можуть придумати собі заняття по душі.Зазвичай такого схильні дошкільнята — діти 6-7 років, які готуються піти в школу.

Ігри з м'ячем для дошкільнят57

Батькам таких дітей слід порадити придумати гру з фізичним навантаженням.Допомогти тут може м'яч, скакалка, резиночка... Згадайте себе в дитинстві.

Напевно, у вашої дитини є такі ж гіперактивні друзі як і він.Докладніше в статті: Виховання гіперактивної дитини

Що ж заважає батькам зібрати компанію і запропонувати пограти в м'яч? Які ігри ви можете запропонувати?

Зовсім прості:

 • гаряча картопля,
 • айболить,
 • лапта,
 • перестрілка,
 • стрибати через м'ячик.56

Ігри рівнем складніше:

 • піонербол,
 • волейбол,
 • футбол,
 • бадмінтон.54

Рухливі ігри для дітей з м'ячем

Вибираючи гру такого роду, дорослий, так і самі діти, повинні враховувати вік, фізичні можливості, кількість осіб в зайнятої грі.

Чим дитина старша, тим більш рухливу і компанійську гру можна проводити.

Дошкільника будуть вже цікаві ігри, де потрібно бігати і кидати м'ячик.Якщо хлопців досить багато, то підійдуть айболить, гаряча картопля, перестрілка.53

Більш спокійна, але теж гра в русі, це бадмінтон.Тут потрібно всього дві людини.Можливо, як дві дитини, так один дорослий та одна дитина.Ця відіграє і концентрує увагу, спритність, швидкість.

Для таких ігор як волейбол і піонербол потрібно полі і сітка, яка буде розділяти дві команди.Бажано щоб в таких іграх взяли участь і дорослі.

Хлопчиськам буде цікавий футбол.Але і тут потрібна майданчик з воротами.Грати в нього можуть і дівчатка.Головне-вони повинні знати правила гри.

Залишається баскетбол.Але в цю гру буде грати складніше.Для початку для її проведення знадобитися спеціальний майданчик, з боків якої будуть два кільця.Але, як правило, кільця розташовані досить далеко.І дошкільнятам буде важко дотягнутися.Але для таких цілей існують дитячі майданчики, де кільце знаходиться низько.51

Це всього лише найпопулярніші ігри з м'ячем, в які можуть грати як дошкільнята, так і їх батьки.

Якщо у батьків та їх дітей є фантазія, то вони можуть придумати нову гру з м'ячем, коли наведені вище гри набриднуть.

Поради, як розважити дошкільнят50

Мабуть, вік 6-7 років — найкращий для дітей.Вони ще вихованці садка, але скоро стануть школярами.Їм доведеться серйозніше ставитися до свого життя, стати більш відповідальними.Але поки такий час не настав, зробіть життя своїх малюків більш різноманітною.Як же можна цього домогтися?

 1. Сядьте з дитиною і придумайте нову гру.Якої гра буде, залежить від темпераменту дитини.Одні люблять грати в шахи і настільні ігри, іншим же потрібні рухливі.
 2. Але проведення часу має бути не тільки цікавим, але і корисним.Тому можна зайнятися малюванням, ліпленням, зібрати пазл або мозайку.Знайти таке заняття, яке корисне для логіки, моторики рук.
 3. Якщо дитина вміє читати, займіться читанням казок, билин.Разом з дитиною можна показати ляльковий театр.
 4. Якщо ваш син не може довго всидіти на одному місці, то можна зайнятися спортивними іграми: хованки, догонялки, класики.Або просто покатайтеся на велосипедах.
 5. Головне в такій справі як розвага для чада засвоїти одну річ: дошкільник повинен розуміти, що відпочинок і розвага дається як нагорода за гарну поведінку, старанну навчання.
 6. Якщо малюк це засвоїть, то тоді таких занять він буде дуже чекати і виконувати із задоволенням.
.
20 січня 2018 в 18:27  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: