Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Ігри для закоханих - настільні та рольові
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Ігри
Люблячі один одного люди багато часу проводять разом. Для того, щоб вечора або цілу добу були цікавими, приносили задоволення і веселощі, можна придумати ігри для закоханих. Про рольових іграх для закоханих поговоримо нижче, зараз відведемо трохи часу простому «убиванию» часу. Чим можна зайнятися, якщо вас не об'єднує хобі, немає компанії, яка б становила конкуренцію в «пляшечку» або «дурня на роздягання», можна придумати ігри для закоханих самостійно.


Наприклад, можна пограти в хованки. Досить сховати деякі предмети в кімнаті, попросити партнера відшукати їх, а в якості нагороди використовуйте поцілунки.

Настільні ігри для закоханих


Можна пограти в настільні ігри для влюленних - наприклад, карти, але незвичайні. Попередньо для кожної карти потрібно придумати завдання. Це може бути виконання серенади, читання любовної поеми, легкий масаж і ін. Карти можна витягати в довільному порядку і радувати один одного. Романтична обстановка, невимушений характер гри і вир емоцій максимально зблизять вас. Настільні ігри для закоханих в карти, шашки або інші настільні ігри можна поводити з певними умовами. Це може бути виконання бажань, виконання завдань або просто роздягання. У такій грі, переможених не буде. Можна зіграти в гру, яка перевірить не тільки знання літер алфавіту, але і допоможе проявити творчі здібності та уяву. Партнери по черзі повинні поцілувати частина тіла, яка припадає на потрібну букву, від «а» до «я».
Можна заповнити повітряні кульки записками із завданнями, які реально виконати негайно. Можна написати кілька записок і заховати їх на собі. Партнерові належить відшукати всі частини головоломки, щоб прочитати послання повністю.

Рольові ігри для закоханих


Для тих пар, які довгий час живуть разом і не відчувають колишньої пристрасті, варто урізноманітнити свої відносини. Для цього потрібно придумати рольові ігри для закоханих , які сподобатися обом. Головне розслабитись і довіряти своїй коханій людині.
В якості сценаріїв рольових ігор для закоханих добре підійдуть історії про Вовка і Червону Шапочку, Красуню і Чудовисько, а також стандартні сценарії - медсестра і пацієнт, стюардеса і пасажир літака, вчителька і учень, начальниця і провинився, підлеглий.
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: