Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Ідеальна жінка або жіночі секрети
Як це: бути дружиною? А як стати не просто гарною, а найкращою дружиною? «У жінок – свої секрети». Ця приказка століттями підказує нам, що роль жінки – дуже важлива і висока, але роль цієї, як і всьому на світі, можна і потрібно вчитися. А щоб навчитися такої складної речі – бути жінкою – і потрібно знати ті самі горезвісні жіночі секрети.
Всі жінки повинні запам’ятати, що всі її соціальні ролі – це лише образи, які можуть змінюватися за бажанням.
Найголовніше — гармонійний і стійкий внутрішній світ. Адже від нього буде залежати і прояв себе в суспільстві, і побудова взаємин з людьми, і реалізація себе в сім’ї.
Якою ж повинна бути справжня жінка і як нею стати?
Це досить просто. Потрібно лише виконувати певні обов’язки. Як би просто це не звучало, але головний обов’язок жінки – завжди залишатися жіночною. Адже якщо жінка стає нежіночною – то для кого чоловікові бути мужнім? Жінці призначено стати натхненником і помічником чоловіка. Фемінізм і боротьба за рівність жодним чином не допоможуть розкриття жіночності. Ще одним обов’язком жінки можна вважати любов і повагу до самої себе. Це дивно, але дуже важливо, оскільки багато жінок намагаються дати іншим людям своє тепло і турботу, не вміючи дати їх собі.
Адже всім відомо, що люблячи себе, жінка починає по-новому ставитися до оточуючих, і їм стає комфортніше і приємніше бути поруч з такою людиною, до неї починають тягнутися. І, звичайно, не варто забувати про такі абсолютно жіночі риси, як скромність і чуйність. Можливо, на сьогоднішній день це може здатися несучасним або дурним. Але скромність і доброта ніколи не виходять з моди, а без них не можна стати справжньою жінкою.
сьогодні о 14:11  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: